اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
بسکتبال کاپ آسیا؛

دلیل غیبت مدیر تیم‌ ملی بسکتبال در دیدار با سوریه: تب و بی‌حالی

دلیل غیبت مدیر تیم‌ ملی بسکتبال در دیدار با سوریه: تب و بی‌حالی

مدیر تیم‌های ملی بسکتبال، علت غیبت خود بر روی نیمکت تیم در دیدار روز گذشته مقابل سوریه را تب و بی‌حالی عنوان کرد.

«مسعود قاسمی» مدیر تیم‌های ملی بسکتبال روز سه‌شنبه درباره وضعیت این تیم پس از شکست در مقابل سوریه در رقابت‌های پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱، اظهار داشت: دوری ۱۰ ماهه از کوران مسابقات باعث افت نسبی در عملکرد بازیکنان شده بود و همین موضوع مانع رسیدن به اهداف مدنظر تیمی شد. سوریه نیز هیچگاه حریفی نبوده که بتوان آن را دست کم گرفت. این تیم یک ماه در قزاقستان اردو برگزار کرد. با توجه به شرایط حتی نتوانستیم یک بازی تدارکاتی داشته باشیم. ضمن این که کمی هم بدشانس بودیم.

وی درباره داوری این دیدار افزود: برای ما هم سوال است که چرا وقتی با یک حریف عربی بازی داریم چرا هر سه داور باید از کشورهای عربی باشند. در دیدار روز گذشته مقابل سوریه از داوری هم ضربه خوردیم.

قاسمی در واکنش به غیبتش بر روی نیمکت تیم ملی اضافه کرد: از شب گذشته احساس تب و بی حالی داشتم. با مشورت با دکتر تیم، اتاقم را برای به حداقل رساندن تماس با بازیکنان و کادر فنی تغییر دادم. در دیدار با سوریه هم به همین دلیل روی نیمکت نبودم و از جایگاه ویژه بازی را تماشا کردم.

مدیر تیم‌های ملی بسکتبال در پایان تاکید کرد: با یاری خدا آماده‌تر و جنگنده‌تر در پنجره سوم حاضر می شویم و جایگاه اصلی بسکتبال ایران را به آسیا نشان خواهیم داد.

تیم ملی کشورمان بامداد سه شنبه به کشور باز می‌گردد.

تیم ملی بسکتبال ایران در چارچوب پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ از گروه E که به طور متمرکز در دوحه پایتخت قطر پیگیری می‌شود، با تیم‌های بسکتبال عربستان و سوریه دیدار کرد که در بازی اول در مقابل عربستان پیروز و در دیدار دوم در مقابل سوریه تن به شکست داد./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

گزارش فیبا از بزرگ‌ترین غافلگیری مسابقات انتخابی کاپ آسیا/ لبنان و بحرین صعود کردند+ نتایج کامل

کپی