اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

شکوری: تا برکناری‌ام رسماً اعلام نشود و حقوقم را ندهند، در تمرینات چوکا شرکت می‌کنم/ دریافتی‌ام منفی بود!

شکوری: تا برکناری‌ام رسماً اعلام نشود و حقوقم را ندهند، در تمرینات چوکا شرکت می‌کنم/ دریافتی‌ام منفی بود!

سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش گفت تا زمانی که برکناری او به صورت رسمی اعلام و مطالبات او و دستیارانش پرداخت نشود، در تمرینات تیمش شرکت می‌کند.

روز گذشته (یکشنبه) و پس از رقم خوردن دومین شکست متوالی چوکای تالش در لیگ دسته اول فوتبال، مالک این باشگاه از برکناری هادی شکوری از سمت سرمربیگری چوکا خبر داد.

شکوری در مورد این اتفاقات و برکناری خودش گفت: اتفاقات زیادی رخ داده است و نمی‌توان آنها را در چند دقیقه بیان کرد. برای بازیکنان تمرین گذاشته بودم و در زمین هستم، اما بچه‌ها به تمرین نیامدند و تدارکات تیم هم به ما ابزار تمرین نداده است. آنها قول و قرار گذاشته بودند که به خاطر مشکلات، بعد از بازی با ملوان تمرین نکنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به کارش در چوکا ادامه می‌دهد یا خیر، تصریح کرد: برکناری‌ام توسط سرپرست تیم به صورت شفاهی به من اعلام شده است و هیچ نامه کتبی دریافت نکرده‌ام. قراردادم باید رسماً فسخ و حقوق خودم و دستیارانم پرداخت شود. حالا طبق قراردادم در زمین تمرین هستم و تا زمانی که قراردادم فسخ نشود، به کارم ادامه می‌دهم.

سرمربی چوکای تالش در مورد اینکه چقدر از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده است، خاطرنشان کرد: هیچ مبلغی نگرفتم و دریافتی من منفی بوده است! چون مبالغی را به بازیکنان قرض دادم و ناهار و شام اعضای تیم را حساب کردم.

چوکا دو هفته اول لیگ یک را با شکست 3 بر صفر مقابل خیبر خرم‌آباد و باخت 2 بر صفر مقابل ملوان بندر انزلی پشت سر گذاشت./ تسنیم

بیشتر بخوانید:

جدول لیگ برتر فوتبال|تداوم صدرنشینی شاگردان امیر/فولاد متوقف شد، پرسپولیس خود را بالا کشید

کپی