اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

مراسم تقدیر از تلاشگران نمونه مبین انرژی خلیج فارس

مراسم تقدیر از تلاشگران نمونه مبین انرژی خلیج فارس

بمنظور تقدیر از زحمات کارکنان پرتلاش و خدوم شرکت, مراسمی در تاریخ نهم آذرماه برگزار شد.

مراسم تقدیر از تلاشگران نمونه مبین انرژی خلیج فارس, انجام پذیرفت
بمنظور تقدیر از زحمات کارکنان پرتلاش و خدوم شرکت, مراسمی در تاریخ نهم آذرماه برگزار شد. 
در ابتدای این مراسم جناب آقای کرمی مشاور محترم مدیرعامل ضمن بیان روند و فرآیند انتخاب این افراد عملکرد عالی, انضباط کاری, تعلق سازمانی و اخلاق و رفتار نفرات برگزیده را بعنوان معیارهای انتخاب برشمرده و تاکید کردند که نگاه مدیریت صرفاً معطوف به کارکنان رسمی نبوده و کلیه پرسنل زحمتکش با تنوع استخدامی در بین نفرات منتخب دیده شده اند. 
در ادامه مهندس فرزانه مدیرعامل محترم شرکت اظهار داشتند که در ابتدا مقرر بود این مراسم در شکل و ابعاد گسترده تری و با حضور خانواده محترم همکاران برگزار گردد که با عنایت به شیوع بیماری کرونا و به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی به همین حد بسنده شد. 
ایشان در ادامه ضمن پاسداشت تلاشها و زحمات تک تک پرسنل مبین در جهت نیل به اهداف متعالی شرکت, ده نفر برگزیده را بعنوان نماینده دیگر همکاران دانسته و اشاره کردند که حضور و کار در شرکت مبین انرژی خلیج فارس، مایه مباهات و افتخار کلیه پرسنل است چرا که در بسیاری از زمینه ها مبین شرکتی سرآمد بوده و عملکرد برخی واحدها در سطح هلدینگ و مجتمع های پتروشیمی کشور، زبانزد می باشد. همچنین ایشان در پایان اظهار امیدواری نمودند که با بهره گیری از خرد جمعی و همکاری کلیه کارکنان گامهای بزرگی در راستای توسعه پایدار شرکت رقم بخورد.
در انتهای مراسم ده نفر از کارکنان نمونه معرفی و روسای امور نسبت به بیان خصوصیات کاری و اخلاقی ایشان, نظرات خود را بیان داشته و هدیه و لوح تقدیری به رسم یادبود به ایشان اعطا گردید. 
کارکنان نمونه شرکت مبین انرژی خلیج فارس، عبارتند از:
امیر نجفی زاده (hse)
محمد سنایی نژاد (بهره برداری)
ابراهیم افخمی (بهره برداری)
احمد کدخدایی (منابع انسانی)
وحید رضا مهاجری (تعمیرات)
حسام رضایی (مهندسی عمومی)
حسین ناطقی (آزمایشگاه) 
امید شهرآزاد (امور مالی)
 مهدی بائی (تعمیرات)
جواد یوسفی پور (منابع انسانی)
کپی