اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

پیروزی راه‌یاب در جدال قعرنشینان لیگ برتر والیبال/ گنبدی‌ها مغلوب شهرداری ورامین شدند

پیروزی راه‌یاب در جدال قعرنشینان لیگ برتر والیبال/ گنبدی‌ها مغلوب شهرداری ورامین شدند

مسابقه تیم‌های رده سیزدهم و چهارم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم راه‌یاب ملل کردستان به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال، از ساعت ۱۴ امروز با ۲ بازی پیگیری شد که در آن راه‌یاب و شهرداری ورامین حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال تهران، راه‌یاب ملل کردستان با نتیجه سه بر یک از سد آذرباتری ارومیه گذشت. ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۳۰ بر ۲۸ و ۲۵ بر ۲۳ به سود راه‌یاب رقم خورد. ست دوم هم با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ به سود آذرباتری به پایان رسید. راه‌یاب درحالی که در این بازی پیروز شد که در ست سوم تا ۹ امتیاز هم از حریف خود عقب افتاده بود اما در نهایت هم این ست و هم کل بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت. در ست چهارم هم ساسان خداپرست سرمربی آذرباتری به حدی از عملکرد بازیکنانش عصبانی بود که حالش بد شد و به رختکن رفت.

راه‌یاب که پس از هشت باخت پیاپی، در سه بازی اخیر خود به ۲ پیروزی رسیده است، با ۲ برد و ۷ امتیاز سرانجام از رده چهاردهم جدا شد و یک پله بالاتر قرار گرفت. در مقابل آذرباتری با یک برد و چهار امتیاز، رتبه سیزدهم را به آذرباتری واگذار کرد و خود در رده چهارم ایستاد.

در بازی همزمان که در سالن فدراسیون برگزار شد، شهرداری ورامین با نتیجه سه بر صفر مقابل شهرداری گنبد به پیروزی رسید. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۷، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۳ به سود شاگردان مجید تابش‌نژاد رقم خورد.

شهرداری ورامین با این پیروزی با کسب ۷ برد و ۲۱ امتیاز، به صورت موقت در رده ششم جدول رده‌بندی قرار گرفت. شهرداری گنبد هم با ۳ برد و ۹ امتیاز همچنان در رده دهم جدول است.

نتیجه و برنامه مسابقات هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال

شهداب یزد ۳ - خاتم اردکان یک

پیکان تهران یک - هورسان رامسر ۳

آذرباتری ارومیه یک - راه‌یاب ملل کردستان ۳

شهرداری گنبد صفر - شهرداری ورامین ۳

ساعت ۱۷، خانه والیبال، سپاهان اصفهان - سایپا تهران

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، هراز آمل – شهرداری قزوین/ ایرنا

بیشتر بخوانید:

ادامه روند ناکامی‌های پیکان در لیگ برتر والیبال

کپی