اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

دستگیری زوج مواد فروش در تهران

دستگیری زوج مواد فروش در تهران

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر از دستگیری یک زوج قاچاقچی مواد مخدر با کشف 810 گرم شیشه خبرداد و گفت: متهمان در پوشش مسافر اقدام به قاچاق و انتقال مواد روانگردان شیشه از شرق کشور می کردند که با اقدام اطلاعاتی ماموران در پایانه جنوب شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در تشریح جزئیات این خبر اعلام کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد یک زوج جوان به نام های اشکان و مرجان اقدام به قاچاق مواد روانگردان از مرزهای شرقی کشور به شهر تهران می کنند.
وی در ادامه افزود: به دنبال این موضوع ماموران با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان دریافتند این زوج جوان به تازگی مقادیری مواد روانگردان شیشه را از مرز شرقی کشور تهیه و قصد دارند تحت پوشش مسافر با یک دستگاه اتوبوس مسافربری به شهر تهران انتقال دهند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: با تجمیع اطلاعات بدست آمده موضوع به مقام قضائی منعکس و دستور بازداشت متهمان اخذ شد و در ادامه تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین عملیات پلیسی موفق شدند بامداد روز گذشته متهمان را حین تردد با یک دستگاه خودرو سمند در داخل پایانه جنوب شناسایی و در بازرسی از در داخل خودرو مقدار 810گرم شیشه کشف کنند.
این مقام پلیسی با بیان اینکه متهمان به جرم ارتکابی معترف شدند، گفت: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

کپی