اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

قتل شوهر و خودزنی برای وارونه جلوه دادن ماجرای قتل

قتل شوهر و خودزنی برای وارونه جلوه دادن ماجرای قتل
آرزوکیهان

زن بی رحمی که شوهر خود را کشته سپس دست به خود زنی زده بود تا به ماموران پلیس نشان دهد در دفاع از خود همسرش را به قتل رسانده به جرم قتل بازداشت شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم ، "لیندا دویل"66 ساله که در سال 2019 میلادی دست به قتل همسرش زده و سپس خودزنی کرده بود هفته گذشته با توجه به شواهد و مدارک پرونده در خانه اش در آلاباما آمریکا دستگیر شد.
بنا بر اطلاعات پلیس وکیل مدافع این زن هنگام جنایت در دفاع از موکلش بیان کرده بود که قربانی به موکلش حمله کرده و او را به باد کتک گرفته و زخمی کرده  و وی موفق شده خود را به اسلحه شخصی شان در خانه رسانده و با شلیک گلوله همسرش را بکشد تا بتواند از خود دفاع کند اما کارآگاهان پرونده با بررسی محل زخم های بدن این زن پرده از نقشه شوم  وی برای بی گناه جلوه دادن خود برداشتند.
"جو میسن" از کاراگاهان پرونده قتل بیان کرد که "لیندا" ابتدا شوهرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده سپس با چاقوی آشپزخانه خود زنی کرده اما دقت داشته به مناطقی ضربه بزند که مانع مرگش شود سپس طوری وانمود کند که قتل نوعی دفاع از خود در درگیری میان زن و شوهر بوده تا بتواند بی گناهی اش را ثابت کرده و از محاکمه و زندانی شدن فرار کند اما ما متوجه حقه این زن قاتل شدیم و دستور بازداشتش را صادر کردیم.

کپی