اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

واکنش یورگن کلوپ به درگذشت تلخ مارادونا

واکنش یورگن کلوپ به درگذشت تلخ مارادونا

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل برایتون به درگذشت تلخ دیگو آرماندو مارادونا واکنش نشان داد.

دو شب پیش مارادونا در سن 60 سالگی درگذشت و جهان فوتبال را در یک ماتم بزرگ رها کرد. درگذشت ستاره سابق تیم ملی آرژانتین و باشگاه‌های بوکاجونیورز، بارسلونا و ناپولی ادای احترام بسیاری از اهالی فوتبال را به همراه داشت.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول نیز حالا به جمع کسانی پیوسته که بعد از درگذشت تلخ دیگو مارادونا به این موضوع واکنش نشان داده و به این اسطوره فوتبال آرژانتین ادای احترام کرده است.

یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش برابر برایتون درباره مارادونا گفت: "او بهترین شخص در زندگی من است که اغلب تماشایش کرده‌ام. البته شاید حالا این گونه نباشد چرا که من بازی های لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را هم دیده‌ام اما در دوران بازیگری خودم او ستاره ای واقعاً برجسته بود.

زندگی مارادونا نشان می‌دهد وقتی شما یک بازیکن در کلاس جهانی هستید می‌تواند چقدر شرایط برایتان زیبا و البته دشوار باشد. من یک بار با او ملاقات کردم که صادقانه بگویم برای بازیکنی در سطح من مانند دیدار با پاپ بود!  واقعاً خیلی خاص بود. فوتبال دلش برای او تنگ خواهد شد و من نیز همین طور. شما می توانید این موضوع را با توجه به واکنش ها در سرتاسر جهان درک کنید.

اگر بدون اینکه بخواهیم سلفی بگیریم عشق خود را به او نشان می دادیم، اگر هنگامی که زنده بود احترامی را که لیاقتش را داشت به او نشان می دادیم، پس فکر می کنم می توانستیم به او کمک کنیم. "

یورگن کلوپ در ادامه پیرامون بازی فردای لیورپول در برابر برایتون نیز گفت: "شاید نتایج آنها طی هفته های اخیر خیلی خوب نبوده اما ما بازی های برایتون را مورد بررسی قرار داده ایم و می دانیم که فوتبال خوب و زیبای بازی می کنند. آنها از کناره ها بسیار قدرتمند هستند."

سرمربی لیورپول همچنین در واکنش به سوالی مبنی بر اعتراضاتش به فشردگی مسابقات نیز گفت: "دیگر دوست ندارم در مورد برنامه مسخره بازی ها حرف بزنم چرا که حس می کنم در این صورت زمان را تلف خواهم کرد. کاری از دستم بر نمی آید و مجبوریم برای مسابقات آماده شویم."/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

بدترین و غیراخلاقی‌ترین سلفی دنیا؛ وقتی به پیکر مارادونا بی‌احترامی شد!

 

 

کپی