اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

سارق مسلح در تله پلیس کرمان

سارق مسلح در تله پلیس کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری سارق مسلح ساعاتی پس از وقوع سرقت خودرو در عملیات ماموران کلانتری 13 کرمان خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" گفت: ساعت 2 نیمه شب گذشته در پی وقوع سرقت مسلحانه یک دستگاه تاکسی پراید در یکی از معابر کرمان و اعلام آن به مرکز فوریت های پلیسی 110، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در برررسی های اولیه مشخص شد سارق با دربست گرفتن تاکسی پراید از پایانه مسافربری کرمان و پس از طی مسافتی، در یکی از معابر با تهدید راننده با سلاح جنگی وی را از خودرو پیاده و اقدام به سرقت خودرو کرده است که بلافاصله ماموران کلانتری 13 کرمان ضمن انجام گشت زنی هدفمند و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر کرمان، ساعاتی بعد خودرو سرقتی را مشاهده و دستور توقف آن را صادر کردند.

این مقام پلیس ادامه داد: سارق مسلح به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد اما پلیس با هوشیاری و استفاده از قانون بکارگیری سلاح با شلیک دقیق 4 گلوله به لاستیک خودرو، آن را متوقف و سارق مسلح را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از سارق، 2 قبضه سلاح جنگی کلت، 33 عدد فشنگ جنگی، یک عدد شوکر برقی و 2 عدد افشانه فلفل کشف شد.

سردار ناظری در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضایی، از تلاش و زحمات ماموران عمل کننده در این ماموریت قدردانی و یادآور شد:  پلیس با هرگونه اقدام مجرمانه برابر قانون رفتار خواهد کرد و در این زمینه هیچ گونه اغماضی وجود نخوهد داشت.پلیس

 

کپی