اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

واژگونی مرگبار تیبا در اهواز

واژگونی مرگبار تیبا در اهواز

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: واژگونی خودرو تیبا در جاده اهواز ملاثانی یک مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت.

ابراهیم قنبری امروز در توضیح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۹:۴۶ دقیقه شامگاه ششم آذر ماه سال جاری طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، واژگونی خودرو تیبا اطلاع رسانی شد.

او با بیان اینکه این حادثه در مسیر جاده اهواز ملاثانی اتفاق افتاده بود، گفت: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی سریعا  دو دستگاه خودرو اطفا حریق و امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با نصب علایم ترافیکی در مسیر ضمن رعایت موارد ایمنی با استفاده از تجهیزات برش و تخصصی دو سرنشین مرد را که در اتاقک خودرو گیرافتاده بود خارج کردند.

قنبری بیان کرد: یکی از سرنشینان مصدوم و به امدادگران اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شد و سرنشین دیگر خودرو متاسفانه بر اثر این حادثه فوت شده بود.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اضافه کرد: آتش نشانان خودرو واژگون شده را به حالت اولیه درآوردند و به حاشیه امن مسیر منتقل کردند.برنا 

کپی