اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
رابرت اوبرایان:

چهار سال دیگر هرگز در مقابل ترامپ کاندیدا نمی‌شوم

چهار سال دیگر هرگز در مقابل ترامپ کاندیدا نمی‌شوم

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: چهار سال دیگر "هرگز" در مقابل ترامپ کاندیدا نمی‌شود و تأکید کرد که رئیس جمهور آمریکا از حمایت صددرصدی او برخوردار خواهد بود.

متحد سرسخت ترامپ گفت که گزارش اخیر پولتیکو "چیزی است که آن را مقاله‌ای محدود به دایره واشنگتن می‌دانم. من کاملاً بر روی کار فعلی‌ام متمرکز هستم. در حال حاضر برای هیچ‌چیزی کاندیدا نمی‌شوم.

وی اظهار کرد: قصد ندارم در مورد هرگز و تحت هیچ شرایطی کاندیدا نشدن، بیانیه بدهم، اما بر اجرای دستورکار رئیس جمهور و گرفتن تصویر سیاست خارجی برای مردم آمریکا متمرکز هستم و این تمام چیزی است که بر آن متمرکز شده‌ام. اما این برای رسانه‌های خبری واشنگتن در حال تبدیل شدن به یک فصل احمقانه است. و خوب می‌دانید که همه‌طور حدس و گمانی هست. پس آن‌ها را همان‌طور که هستند، رها می‌کنم.

این اظهارات اوبرایان پس از آن مطرح شد که پولتیکو روز سه‌شنبه گزارشی منتشر کرد و در آن نوشت که اوبرایان پیشنهاد حضور خود در انتخابات ۲۰۲۴ را به دوستان و همکارانش ارائه کرده است.

اوبرایان یادآور شد که چهار سال دیگر "هرگز" در مقابل ترامپ کاندیدا نمی‌شود و تأکید کرد که رئیس جمهور آمریکا از حمایت صددرصدی او برخوردار خواهد بود.

/ایسنا 

کپی