اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

فنونی‌زاده: استقلال اقتصادی برنده شد

فنونی‌زاده: استقلال اقتصادی برنده شد

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال در بازی با ماشین‌سازی تبریز توانست به یک پیروزی اقتصادی برسد.

«مهدی فنونی‌زاده» روز پنج‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در بازی با ماشین‌سازی تبریز توانست به یک پیروزی اقتصادی برسد.

وی افزود: اگرچه استقلال و ماشین‌سازی تبریز نتوانستند فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذارند اما شاگردان محمود فکری روی معدود موقعیت‌های که داشتند یکبار به گل برسند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: میلیچ با ضربه ایستگاهی عالی که به ثمر رساند نشان داد فوتبالیستی با کلاس و استاندارد بالاست.‍

فنونی‌زاده تصریح کرد: ‌‍به ‍‌طور حتم استقلال در هفته‌های آینده به ‍لحاظ تاکتیکی به سطح بالاتری خواهد رسید و باید در نظر داشته باشیم در این هفته‌های ابتدایی لیگ برتر آن چیزی که اهمیت دارد پیروزی و به دست آوردن امتیازات کامل است.

وی تاکید کرد: پس از شکستی که استقلال در هفته‌ گذشته مقابل فولاد خوزستان به دست آورد به این برد نیاز مبرم داشت و حالا می‌تواند در هفته‌های آینده با روحیه بیشتری مسابقات لیگ برتر را دنبال کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: خط هافبک استقلال نیاز به تمرینات بیشتر دارد تا بتواند در خلق موقعیت برای مهاجمان عملکرد بهتری را به اجرا بگذارد. این یکی از ضعف‌های آبی‌پوشان در سه هفته ابتدایی لیگ برتر که بادی از سوی مربیان و با انجام تمرینات بیشتر برطرف شود.

تیم فوتبال استقلال در هفته سوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران امروز (چهارشنبه) موفق شد در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر ماشین‌سازی تبریز را شکست دهد./ایرنا 

کپی