اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

آغاز طرح‌های شهید حاج قاسم سلیمانی و محله‌محور در زنجان

آغاز طرح‌های شهید حاج قاسم سلیمانی و محله‌محور در زنجان

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از آغاز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و طرح محله‌محور در استان خبر داد.

سردار جهانبخش کرمی صبح امروز (۵ آذرماه) در مراسم رزمایش کمک مومنانه در استان، ضمن تبریک هفته بسیج، با اشاره به اینکه بسیجیان همیشه در میدان حضور دارند، اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه همزمان در سراسر کشور و در استان زنجان نیز برگزار شد و در این رزمایش بیش از ۱۳ هزار بسته معیشتی و بهداشتی توسط بسیجیان و پایگاه‌های مقاومت در بین نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به فعالیت بسیجیان و گروه‌های جهادی از زمان شیوع کرونا تاکنون، تصریح کرد: بیش از ۹۰۰ گروه جهادی در شهرستان فعال هستند و برای خدمات‌رسانی به مناطق کم‌برخوردار و محروم انجام وظیفه می‌کنند.

کرمی با اشاره به طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و طرح محله‌محور، عنوان کرد: برنامه‌های طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای کمک به وزارت بهداشت و درمان و پشتیبانی از سفیدپوشان نظام سلامت است که با هماهنگی‌های صورت گرفته در حال انجام است.

در ادامه این مراسم، فرمانده سپاه ناحیه زنجان نیز ضمن تبریک میلاد امام حسن عسگری (ع)، اظهار کرد: این مرحله از رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه به مناسبت سالروز تاسیس بسیج مستضعفان، امروز هم‌زمان با سراسر کشور در سراسر استان برگزار می‌شود.

سرهنگ محسن سهندی با اشاره به این مرحله از کمک مومنانه در استان، خاطرنشان کرد: بسیجیان و گروه‌های جهادی و نواحی استان زنجان امروز، ۱۳ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان توزیع می‌کنند. ارزش هر بسته ۶۰۰ هزار تومان است که بین مناطق محروم و کم برخوردار توزیع می‌شود./ ایسنا

کپی