اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

آغاز طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اسدآباد

آغاز طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد از آغاز طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان همزمان با ۵ آذرماه روز بسیج مستضعفان و هفته بسیج خبر داد.

مجید درویشی چهارشنبه ۵ آذرماه در مراسم آغاز طرح عملیاتی قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ از امروز با شعار «هر خانواده، یک پایگاه سلامت» به صورت محله محور و خانواده محور در اسدآباد آغاز شد.

وی تصریح کرد: در طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با توجه به آمار مشخص مبتلایان به کرونا بسیج و سپاه با خدمات ارزشمند و ارزنده خود از طریق پایگاه های مقاومت محلی و خانه های بهداشت محله، مردمی را که به ویروس کرونا مبتلا شده اند، به صورت کمک های مؤمنانه و خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خدمات خواهند داد.

درویشی افزود: در ذیل قرارگاه سردار حاج قاسم سلیمانی چهار کمیته حمایت و قرنطینه، رهگیری و مراقبت، آموزش همگانی و پایش و نظارت قرار داشته و کمیته عملیاتی محله محور نیز با سه تیم مراقبتی، حمایتی و نظارتی به صورت مجزا به عنوان بازوی اجرایی مصوبات که در قرارگاه عملیاتی صورت می گیرد، این کمیته را اجرا خواهد کرد.

امام جمعه شهر اسدآباد هم یادآور شد: بسیج ثروتی بزرگ و نیرویی کارآمد و همیشه آماده و پا در رکاب برای تمامی عرصه بوده و امروز نیز با آغاز به کار طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای حفظ سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا به کمک بهداشت و سلامت مردم و تقویت روحیه کادرپزشکی و درمانی آمده که این اقدام جهادی آنها قابل تقدیر و قدردانی است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدموسی حسینی مجد خاطرنشان کرد: تشکیل بسیج مستضعفان، به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از گذشت ۴۱ سال از حیات پر برکت انقلاب با عظمت اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی ها، فداکاری ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها مشهود است./ ایسنا

کپی