اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

تاکسی‌های اینترنتی مجاز به تردد در ساعات ممنوعیت نیستند

تاکسی‌های اینترنتی مجاز به تردد در ساعات ممنوعیت نیستند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که تاکسی‌های اینترنتی مجاز به تردد در ساعات ممنوعیت نیستند.

سردار حسین رحیمی درباره اینکه آیا رانندگان تاکسی‌های اینترنتی برای تردد در ساعات منع تردد در شهر مجاز هستند یا خیر گفت: چنین ادعای درست نیست، همه شامل طرح ممنوعیت تردد می‌شوند و مجوزی برای ورود خودروهای تاکسی اینترنتی و ... نیست.

وی با بیان اینکه مجوزهای تردد برای خودروهایی که ترددشان دارای ضرورت باشد از سوی فرمانداری صادر خواهد شد، افزود: رانندگان این خودروها اگر ضرروتی برای تردد دارند یا خودشان یا از طریق شرکتشان باید مجوز تردد را دریافت کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد: معیار پلیس برای عدم جریمه خودروهایی که در ساعت غیرمجاز تردد می‌کنند مجوزی است که از سوی فرمانداری صادر می‌شود و ما براساس آن عمل خواهیم کرد.

رحیمی در عین حال از همراهی و همکاری مردم در اجرای محدودیت‌ها قدردانی کرد و گفت: پلیس جزو نهادهایی بود که در این مدت نه تنها تعطیلی نداشته  بلکه در آماده باش هم هست و به  شکل محسوس و نامحسوس خیابان ها و معابر را پوشش می دهیم و بر اجرای پروتکل ها نظارت می‌کنیم.

به گفته وی، تمام این اقدامات برای حفاظت از سلامتی و جان شهروندان انجام می‌شود و خوشبختانه میزان همکاری شهروندان با اجرای محدودیت‌ها نیز بسیار خوب بوده است.

/ایسنا

بیشتر بخوانید: جزئیات استعلام مسافران کرونایی قبل از سفر جاده‌ای و هوایی

جریمه عدم تعطیلی اصناف/ ۳۰۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به علاوه دو هفته پلمب

کاهش چشمگیر مصرف گوشت و برنج بین ۷۰ درصد خانوارهای بیکارشده

نحوه فعالیت مراکز نگهداری از سالمندان و معلولان درمحدودیتهای کرونایی

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی