اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹

گزارش طباطبایی از فعالیت‌های کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی

گزارش طباطبایی از فعالیت‌های کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی

جلسه آنلاین رییس فدراسیون جهانی کاراته با روسای فدراسیون‌های آسیایی از جمله ایران برگزار شد.

در ادامه جلسات آنلاین رییس فدراسیون جهانی کاراته با روسای اتحادیه‌های قاره‌ای و فدراسیون‌های ملی در سال ۲۰۲۰، «اسپینوز» رییس فدراسیون جهانی با روسای فدراسیون‌های کاراته آسیا و اقیانوسیه جلسه‌ای برگزار کرد.

در این جلسه که در مجموع روسای ۳۷ فدراسیون از جمله ایران حضور داشتند، اسپینوز در بخش نخست صحبت‌هایش به ۵۰ سالگی فدراسیون جهانی اشاره کرد و عنوان داشت: این اتفاق مهمی برای ما بود و بر همین اساس از لوگوی جدید فدراسیون جهانی رونمایی کردیم. خوشحالیم که این اتفاق مهم از چشم مسوولان نیز پنهان نماند و بسیاری از مقامات از جمله رییس کمیته بین المللی المپیک پیام تبریک ارسال کردند.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا در سرتاسر جهان، تصمیم ما برخورد خوش بینانه با این پاندمی است. امیدواریم سال ۲۰۲۱ را به خوبی آغاز و به پایان برسانیم. در این سال المپیک برگزار می‌شود و کاراته نیز برای نخستین بار در آن شرکت می کند.

رییس فدراسیون جهانی کاراته خاطرنشان کرد: پیغامی که به تمام فدراسیون‌ها می‌دهم این است که همه خودشان را با پروتکل‌های بهداشتی هماهنگ کنند تا بتوانیم در کنار کرونا فعالیت‌های ورزشی خود را داشته باشیم.

در این جلسه سیدحسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته گزارشی از فعالیت‌های کاراته ایران در چند ماه گذشته را ارائه کرد.

در این گزارش طباطبایی با اشاره به برگزاری لیگ کاتا، کاتای ساحلی و اردوی تیم ملی، از امادگی فدراسیون برای برگزاری لیگ کاراته خبر داد.

سپس اسپیونز با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در ایران، ابراز امیدواری کرد که تمام کشورها بتوانند در کنار کرونا به فعالیت‌های ورزشی خود ادامه دهند./ فدراسیون کاراته

گزارش طباطبایی از کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی

کپی