اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

نامه اعتراضی باشگاه استقلال به دبیر درباره هیات کشتی مازندران+ تصویر

نامه اعتراضی باشگاه استقلال به دبیر درباره هیات کشتی مازندران+ تصویر

سرپرست باشگاه استقلال در نامه ای به فدراسیون کشتی با اشاره به کارشکنی هیات کشتی مازندران در ندادن رضایتنامه دو کشتی‌گیر این باشگاه برای حضور در لیگ کشتی، خواستار ورود کمیته انضباطی به این موضوع شد.

پس از ماه ها کارشکنی مسئولان هیات کشتی مازندران در ندادن رضایتنامه محمد رمضانپور و علی سوادکوهی دو کشتی گیر استقلال جهت حضور در رقابت های لیگ کشتی، سرانجام احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در نامه ای به علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی با اعتراض نسبت به غرض ورزی مسئولان هیات کشتی مازندران، خواستار صدور رضایتنامه این ۲ کشتی گیر از سوی کمیته انضباطی فدراسیون کشتی شد.

سرپرست باشگاه استقلال در نامه خود خطاب به رئیس فدراسیون کشتی نوشت:

جناب آقای دکتر علیرضا دبیر

ریاست محترم فدراسیون کشتی

با سلام و احترام

ضمن تشکر و خداقوت خدمت جنابعالی و همکارانتان به استحضار می رساند، با توجه به پایان زمان رسمی قراردادها (۲۵ آبان توسط سازمان لیگ و فدراسیون کشتی) متاسفانه هیات کشتی استان مازندران با غرض ورزی رضایتنامه محمد رمضانپور و علی سوادکوهی را که با تیم کشتی استقلال حدود ۳ ماه است قرارداد داخلی امضا کرده و نزدیک ۳۵ درصد قراردادشان را دریافت نموده اند، صادر نکرده است.

مزید امتنان خواهد بود تا از طریق کمیته انضباطی (داور حکم در قراردادهای سازمان لیگ) رضایتنامه های فوق الاشاره را صادر نموده تا این کشتی گیران و باشگاه بیش از پیش از عدم حضور این دو کشتی گیر متضرر نگردند.

پیشاپیش از بذل عنایت جنابعالی کمال تشکر را دارد.

احمد مددی

سرپرست باشگاه استقلال

 تیم کشتی آزاد استقلال

«رضا یزدانی» سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال در لیگ برتر را برعهده دارد.

دور رفت گروه (الف) لیگ برتر کشتی آزاد روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر برگزار شد و در پایان تیم استقلال تهران با ۳ پیروزی بعنوان صدرنشین دور رفت این رقابت ها معرفی شد.

رده‌بندی تیمی گروه (الف) لیگ برتر کشتی آزاد به شرح زیر است: ۱- استقلال تهران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- شهدای زنجان ۴- شرکت سهامی فرش ایران.

دور رفت گروه (ب) لیگ برتر کشتی آزاد روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر برگزار شد که رده‌بندی تیم‌ها به شرح زیر است: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- هیأت کشتی قائمشهر ۳- پاس ساری ۴- چسب رازی ۵- اترک خراسان رضوی.

طبق برنامه از قبل مشخص شده و بعد از اعلام خبر لغو مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۰ قرار بود دور برگشت لیگ برتر کشتی جام یادگار امام (ره) از اول آذر ماه آغاز شود.

با این حال طی روزهای اخیر درخواست برخی از باشگاه‌ها مبنی بر تعویق مسابقات به دلیل مشکلاتی که موج جدید ویروس کرونا به وجود آورده، به سازمان لیگ رسید. بر همین اساس سازمان لیگ کشتی نیز تصمیم گرفت زمان آغاز دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام(ره) را یک هفته به تعویق بیاندازد.

در همین راستا برنامه جدید این مسابقات به باشگاه‌ها ابلاغ شد که طبق آن مراسم وزن کشی مسابقات گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی ۸ آذرماه انجام خواهد شد و دیدارهای دور برگشت این گروه نیز ۹ و ۱۰ آذرماه برگزار می‌شود. مراسم وزن کشی در گروه ب روز ۱۱ آذرماه انجام می‌شود و مسابقات این گروه ۱۲ و ۱۳ آذرماه برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم وزن کشی دور برگشت لیگ‌برتر کشتی آزاد در گروه الف ۱۵ آذرماه و مسابقات این گروه ۱۶ و ۱۷ آذرماه برگزار خواهد شد. وزن کشی گروه ب نیز ۱۸ آذرماه و مسابقات آن ۱۹ و ۲۰ آذرماه انجام خواهد شد.

مرحله نیمه‌نهایی و نهایی لیگ برتر در کشتی فرنگی ۲۵ آذرماه و در کشتی آزاد ۲۸ آذرماه برگزار می شود.

مسابقات دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی همچون دور رفت به صورت متمرکز و با رعایت پروتکل های بهداشتی به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

آذری: آقای مددی! شما باعث شکست استقلال شدید/ مجیدی و فکری با نکونام رقابت زیرجلدی دارند

اعلام نحوه توزیع بودجه فدراسیون‌ها از سوی کمیته ملی المپیک

توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت از خلیل‌زاده

گزارش AFC از اولین حضور زنان پزشک در مسابقات باشگاهی مردان/ هراتیان: شاهد انقلاب بزرگی هستیم

کپی