اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

بازداشت عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در کرج

بازداشت عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در کرج

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز از دستگیری ۲ نفر از عاملان اصلی نزاع دسته جمعی که منجر به ضرب و جرح و تخریب اموال عمومی شده بودند، خبر داد.

 سرهنگ سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی و طایفه‌ای در منطقه ماهدشت کرج، دستگیری و شناسایی عاملان اصلی این درگیری در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.

او افزود: در ادامه ماموران با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۲ نفر از عاملان اصلی این نزاع دسته جمعی شدند و دریافتند که نامبردگان با اطلاع از تحت تعقیب بودن شان از سوی پلیس، در روستا‌های اطراف منطقه ماهدشت مخفی شده اند.

سرهنگ جعفری گفت: ماموران انتظامی بلافاصله ماموران مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه هر ۲ آن‌ها را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

سرهنگ فیض جعفری با بیان این که متهمان به صراحت به جرم خود مبنی بر ایجاد نزاع دسته جمعی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی اقرار کردند، گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز در پایان افزود: نزاع دسته جمعی و اخلال در نظم و امنیت عمومی از خط قرمز‌های پلیس است و با عاملان این جرم به شدت برخورد می‌شود.باشگاه خبرنگاران

 

کپی