اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

دستگیری مواد فروش محله شوش با بیش از یک کیلو شیشه

دستگیری مواد فروش محله شوش با بیش از یک کیلو شیشه

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یکی از عناصر اصلی توزیع شیشه در محله شوش تهران خبر داد و افزود: از مخفیگاه متهم در شرق پایتخت یک کیلو و 950گرم مواد روانگردان شیشه کشف شد.

به گزارش ایران آنلاین،سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب گفت:در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از عناصر اصلی توزیع شیشه در محله دروازه غار تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.
حسنوند افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهم که "سامان" نام دارد در منطقه شوش تهران اقدام به فروش مواد مخدر روانگردان شیشه می کند.
وی افزود: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعات مفیدی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق مخفیگاه متهم در منطقه شرق تهران شناسایی و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قانونی جهت ورود به منزل و آماده سازی تیم عملیاتی برای اقدام غافلگیرانه و دستگیری متهم به عمل آمد.
این مقام انتظامی افزود:با توجه به تکمیل پرونده و ارائه گزارش به مرجع قضایی ،مجوز قانونی جهت ورود به منزل و بازداشت متهم صادر و روز گذشته تیم عملیاتی عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به محل اعزام شد و با رعایت جوانب قانونی با شگردهای خاص پلیسی وارد منزل متهم شدند و بلافاصله در اقدامی ضربتی متهم را دستگیر کردند و در جستجوی خانگی یک کیلو و 950گرم شیشه به دست آمد.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل شد و پس از تحقیقات تکمیلی جهت ادامه سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

کپی