اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹

بادامچیان خواستار اجرای طرح تعاون اسلامی در محله‌ها شد

بادامچیان خواستار اجرای طرح تعاون اسلامی در محله‌ها شد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خواستار طرح تعاون اسلامی محله‌ها با محوریت روحانی هر محله و روستا و نیز نیروهای بسیجی و حزب اللهی در هر منطقه برای اجرای کامل آن شد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در اعلام مواضع هفتگی این حزب، هفته بسیج را برکت مضاعف همه بسیجیان و همه شهدا به ویژه حاج قاسم سلیمانی بر ملت و نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: بسیج دانشگاه عشق و صفای الهی و زمینه‌ساز حکومت عدل و قسط جامعه نمونه مهدوی به امامت امام قائم(عج) است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: بسیجی در همه صحنه‌های جهاد و خدمت حضور دارد و هر جا خلا یا رخنه‌ای احساس شود، بسیج قبل از همه حضور می‌یابد.

بادامچیان تصریح کرد: خدمات ارزنده بسیج در جهاد با کرونا به ویژه در ارزان نگه داشتن قیمت ماسک و امدادرسانی به آسیب‌دیدگان از کرونا و به خصوص در امدادهای مومنانه حماسه شگفت از یاران خمینی_خامنه‌ای است.

وی این ایام را به همه بسیجیان و محضر فرمانده کل قوا و ولی امر مسلمین و همه ملت بزرگ اسلام تبریک گفت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه از اهتمام مجلس و دولت برای رسیدگی به معیشت مردم در تنگناهای کرونایی قدردانی کرد و خواستار طرح تعاون اسلامی محله‌ها با محوریت روحانی هر محله و روستا و نیز نیروهای بسیجی و حزب اللهی در هر منطقه برای اجرای کامل آن شد.

بادامچیان افزود: نمونه این طرح در سال ۵۷ بهترین پاسخ را داد و اکنون نیز می‌تواند در حل مشکلات اقتصادی طبقات آسیب دیده بسیار موثر باشد.

وی با قدردانی از کادر درمانی و همه کسانی که در مقابله با کرونا تلاش می‌کنند اعلام داشت که حزب موتلفه اسلامی بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند و تعطیل هفتگی را نیز به اجرا گذاشته و فعالیت‌های مجازی را گسترش داده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه از دولت و وزارت بهداشت خواست که با استفاده از تجربه سایر کشورها و توجیه دقیق مردم در ریشه‌کنی بلای کرونا، اقدامات بیشتری را در نظر بگیرد و آن را با همراهی همه مردم چاره سازد.

بادامچیان از بسیج اصناف و بازار، فعالان اقتصادی و جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار خواست که با نظارت و مراقبت از افزایش قیمت‌ها و گرانی‌های بی‌رویه جلوگیری کنند و حضور همه جانبه داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بودجه ۱۴۰۰ از دولت خواست که لایحه بودجه‌ای به مجلس تقدیم کند که در آن بازنگری درباره بودجه نویسی و تحول در بودجه آشکار باشد و متناسب با اقتصاد مقاومتی و دوران کرونایی و حل مشکلات مردم تدوین شده باشد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه درباره اظهارات و اقدامات اسلام ستیزانه رییس جمهوری فرانسه نیز گفت: این اقدامات مکرون در واقع به جنگ خدا رفتن است و او حقیرتر از آن است که بتواند به اسلام که دین خدای موسی، عیسی و محمد(ص) است آسیب بزند و مطمئن هستیم که اسلام در فرانسه هر روز پیشرفت بهتری خواهد داشت و سیاهی بر مکرون باقی خواهد ماند.

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود درباره انتخابات رسوای آمریکا نیز اظهار داشت: هرچه می‌گذرد رسوایی نظام لیبرال دموکراسی کاپیتالیستی و حاکمان آمریکا بیشتر آشکار و علنی می‌شود.

وی ادامه داد: تقلب، دروغ، فریب، رشوه، سوء استفاده، پایمال کردن قوانین و... که در این انتخابات به نقطه اوج خود رسید، آمریکا را در صحنه جهان آلوده‌تر از هر دوره قرار داده است و هر کسی رییس جمهوری باشد، دچار مشکلات فراوان خواهد بود و آنهایی که هنوز آمریکا هراسی دارند بهتر است بیدار شوند و واقعیت‌ها را بشناسند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با طرح این پرسش که آیا زمان جلوگیری از کشتار و ستمگری سعودی‌ها به ملت مظلوم، زنان و کودکان بی‌گناه یمن فرا نرسیده است؟ از مسلمانان خواست در دفاع از مظلومان یمن هر آنچه که می‌توانند به‌کار گیرند./ایرنا

کپی