اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

برخورد مرگبار خودروی سواری با موتورسوار

برخورد مرگبار خودروی سواری با موتورسوار

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از برخورد یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام با یک دستگاه موتورسیکلت در اتوبان صیاد و فوت موتورسوار خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ احسان مومنی  گفت: ساعت ۱۳:۴۵ روز گذشته وقوع یک فقره تصادف خودروی سواری ام وی ام با یک دستگاه موتورسیکلت در اتوبان صیاد شیرازی به تیم‌های گشتی بزرگراهی اعلام شد و بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیرو‌های امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد که راننده خودروی سواری ام وی ام که با سرعت زیاد در حال حرکت بوده با مشاهده موتورسوار نتوانسته خودرو را کنترل و به موتورسوار برخورد می‌کند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه متاسفانه راکب موتورسیکلت بر اثر شدت ضربه وارده در محل تصادف جان خود را از دست می‌دهد، تصریح کرد: کارشناسان پلیس راهور علت حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه راننده خودروی ام وی ام اعلام کرده اند.

مومنی در پایان از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئنه حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه شما از رانندگی پرت شود، خودداری کنید.

 

کپی