اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

رمزگشایی از 100 فقره موبایل قاپی در پایتخت

رمزگشایی از  100 فقره موبایل قاپی در پایتخت

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 موبایل قاپ و اعتراف آنان به 100 فقره موبایل قاپی خبر داد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ "ضرغام آذین" تصریح کرد: با وقوع چند فقره موبایل قاپی در محدوده سرکلانتری دوم پلیس پیشگیری توسط راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت، شناسایی و دستگیری متهمان در اختیار تیم های گشت انتظامی سرکلانتری دوم قرار گرفت.
وی عنوان کرد: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه روز گذشته تیم عملیات کلانتری 137 نصر حین گشت زنی در محدوده کلانتری متوجه سرقت تلفن همراه خانمی توسط دو موتورسوار می شوند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه گشت انتظامی کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند، گفت: سارقان با افزایش سرعت قصد متواری از محل را داشتند که به علت عدم تعادل، با زمین برخورد و موفق به فرار نمی شوند.
وی عنوان کرد: هر دو موتورسوار در یک عملیات پلیسی دستگیر و در بازرسی بدنی از آنان تلفن همراه مال باخته کشف و متهمان به جرم ارتکابی اعتراف کردند.
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: متهمان به کلانتری نصر انتقال و در تحقیقات مقدماتی به 100 فقره موبایل قاپی با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.
سرهنگ آذین اضافه کرد: تاکنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و سارقان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.پلیس 

کپی