اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

واکنش زرینچه به انتصاب اعضای کمیته فنی: نمی‌توانم با استقلال همکاری کنم

واکنش زرینچه به انتصاب اعضای کمیته فنی: نمی‌توانم با استقلال همکاری کنم

یشکسوت استقلال پس از معرفی به‌عنوان عضور کمیته فنی این باشگاه، گفت: استقلال همیشه تیم محبوبم است اما در مقطع فعلی نمی‌توانم با این باشگاه همکاری کنم.

با اعلام احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، علی جباری، نصرالله عبداللهی، جواد قراب، بهتاش فریبا، جواد زرینچه، محمد نوری و خسرو حیدری به عنوان اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال منصوب شدند.

«جواد زرینچه» در واکنش به این انتصاب ها اظهار داشت: پیش از اینکه نام اعضای کمیته فنی اعلام شود با من هیچ‌گونه تماس و هماهنگی انجام نشده بود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: دیگر علاقه‌ای به حضور در کادر مدیریتی و کمیته فنی ندارم و اگر فصل گذشته حاضر شدم در نقش سرپرست با استراماچونی همکاری کنم به خاطر این بود که گروه جوانی در استقلال حضور داشتند و دوست داشتم از مربی ایتالیایی که کارنامه خوبی داشت کار یاد بگیرم.

زرینچه تصریح کرد: حضور در این پست‌ها همچون کمیته فنی با روحیات من سازگاری ندارد و به همین علت مجبور شدم به آن پاسخ منفی بدهم.

وی تاکید کرد: علی جباری با من تماس گرفت و درخواست کرد از حضور در کمیته فنی انصراف ندهم اما ضمن تشکر از این عزیز که برایش احترام زیادی قائل هستم اعلام کردم نمی‌توانم به استقلال کمک کنم.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: دیگر دوست دارم در حوزه فنی فعالیت داشته باشم. اگر مجید نامجومطلق در استقلال حضور داشت قرار بود دستیار وی شوم. پیشنهاداتی در لیگ داشتم اما ترجیح می‌دهم صبر کنم تا با تیمی خوب که امکانات کافی داشته باشد همکاری کنم./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

واکنش مظاهری به امضای قرارداد جدید با استقلال!

مهابادی سرمربی تیم فوتبال جوانان شد، درخشان مدیر فنی

کپی