اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

وزیر کشور خطاب به فرمانداران: از تمام ظرفیت ها برای مبارزه با کرونا استفاده کنید

وزیر کشور خطاب به فرمانداران: از تمام ظرفیت ها برای مبارزه با کرونا استفاده کنید

وزیر کشور گفت: باید فرمانداران چک لیست داشته باشند و کارها را با دقت دنبال کنند. تصریح می کنم، تجمعی نباید باشد، هیچ رودربایستی با هیچ دستگاه یا فردی نداشته باشید و اگر موردی بود که توان ممانعت ندارید، بگویید وزیر کشور دستور داده است.

 عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور  و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: به فرمانداران میگویم موضوع سلامت، اولویت اول است، لذا  از تمام ظرفیت ها برای مبارزه با کرونا استفاده کنید. از قوه قضاییه هم بخاطر همکاری دادستان ها برای حمایت از اعمال محدودیت ها تشکر میکنم.

وی ادامه داد: فرمانداران باید هر روز ، جلسه خاص این موضوع را داشته باشند و هماهنگی ها را انجام دهند. یک سیستم ارتباطی آماده می شود که فرمانداران باید در آن شرایط و تصمیمات را اطلاع دهند.

رحمانی فضلی گفت: باید فرمانداران چک لیست داشته باشند و کارها را با دقت دنبال کنند. تصریح می کنم، تجمعی نباید باشد، هیچ رودربایستی با هیچ دستگاه یا فردی نداشته باشید و اگر موردی بود که توان ممانعت ندارید، بگویید وزیر کشور دستور داده است.

وزیر کشور ادامه داد: به هیچ وجه آمار سازی نباید داشته باشید چون بر اساس آمارهای شما فرمانداران، آقای نمکی و همکارانش تصمیم می گیرند.

وی اضافه کرد: از همه ظرفیت های مردمی باید در روند مبارزه با بیماری  استفاده شود. تشکیل میز خدمت را بررسی کنید اگر دستاورد خوبی دارد بگویید تسری یابد. از اصناف ضعیف حمایت کنید. 

/ایسنا 

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی