اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

معاون سیاسی وزیر کشور: باید کرونا را به عنوان یک شگفتی ساز برای انتخابات ۱۴۰۰ در نظر گرفت

معاون سیاسی وزیر کشور: باید کرونا را به عنوان یک شگفتی ساز برای انتخابات ۱۴۰۰ در نظر گرفت

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: قطعا باید این بیماری را هم به عنوان یک شگفتی ساز برای انتخابات ۱۴۰۰ هم ببینیم و همه تمهیدات لازم و تجاربی که در همه پرسی روسیه، پارلمان کره جنوبی و انتخابات امریکا انجام شد، ببینیم که کدام را می توانیم اجرا کنیم.

"جمال عُرف" ظهر امروز ۲۵ آبان ماه در مراسم تکریم و معارفه استاندار کرمان با اشاره به چتر بودن شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: دلسوزی نسبت به انسجام و اتحاد داخلی و جلوگیری از شکاف دغدغه و ویژگی چهره داخلی شهید سلیمانی بود.

وی در ادامه درباره شخصیت "علی زینی وند" به عنوان استاندار جدید کرمان افزود: آقای زینی وند دو ویژگی برجسته ادب و اخلاق را دارد و سوابق اجرائی به وی کمک می کرد کارها را دنبال کند.

عرف با تشکر از تلاش ها و زحمات دکتر فدائی استاندار سابق کرمان تصریح کرد: آقای زینی وند ذهن فعالی دارد و کوشا و با انگیزه است و با این انتصاب ۱۵ سال سن مدیریت استان کاهش پیدا کرد و امیدواریم آقای زینی وند همین ریل و روند کار را با سرعت و انگیزه بیشتر پیش ببرد.

معاون سیاسی وزیر کشور بیان کرد: شاید مهم ترین سیاست دولت این است که بتواند با آرامش فضائی ایجاد کند که امنیت مهیا شود و اقتصاد، امنیت و آرامش اولویت های دولت است تا بتواند کار را دنبال کند.

وی اظهار کرد: درگیر یکی از پاندمی هایی که این نسل به خود ندیده، هستیم و همه دنیا درگیر شده و فشار سنگینی روی مردم، مدیریت کشور و معیشت و بهداشت مردم وارد شده و در کنار آن فشار سنگینی از تحریم ها وارد می شود و شاید مهم ترین وظیفه دولت این است این مرحله را به درستی و سیاست گذاری دقیق پشت سر گذاشته و فضای آرامی برای انتخابات ۱۴۰۰ ایجاد کند.

عرف تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که انتخابات را با سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت برگزار کنیم و انتخابات امن با مشارکت قابل قبول و حضور همه گروه ها و جناح هائی که در خانواده انقلاب اسلامی تعریف می شوند، داشته باشیم.

معاون سیاسی وزارت کشور اظهار کرد: قطعا باید این بیماری را هم به عنوان یک شگفتی ساز برای انتخابات ۱۴۰۰ هم ببینیم و همه تمهیدات لازم و تجاربی که در همه پرسی روسیه، پارلمان کره جنوبی و انتخابات امریکا انجام شد، ببینیم که کدام را می توانیم اجرا کنیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از خدمات دکترمحمدجواد فدائی استاندار سابق کرمان تجلیل و علی زینی وند به عنوان استاندار جدید کرمان معرفی شد./ایسنا

کپی