اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

معاون استاندار: هفت شهر کرمان در وضعیت سیاه کرونا قرار دارند

معاون استاندار: هفت شهر کرمان در وضعیت سیاه کرونا قرار دارند

معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استانداری کرمان گفت: هفت شهرستان بافت، سیرجان، رفسنجان، کرمان، کوهبنان، راور، زرند و شهربابک این استان در وضعیت بحرانی و سیاه کرونا قرار دارند.

محمد صادق بصیری روز شنبه در نشست ستاد کرونای استان کرمان افزود: از ابتدای آذر طرح محدودیت های جدید کرونایی  توسط ستاد ملی کرونا اعمال می شود و بر اساس وضعیت شهر این محدودیت ها اجرا خواهد شد که تا پایان بیماری کرونا ادامه دارد.

وی تصریح کرد: گروه بندی محدودیت مشاغل نیز تغییر یافته و اجرای تقسیم بندی و محدودیت مشاغل تا پایان هفته به اطلاع عموم خواهد رسید و محدودیت های شغلی گروه ها تا در تمامی شهرستان های استان تا ۲۰ آذر ادامه دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استانداری کرمان اظهار داشت: مصوبه دور کاری ۵۰ درصدی کارکنان در ادارات در شهرهای انار، بردسیر، بافت، راور، رفسنجان، زرند، س یرجان، کرمان، کوهبنان و شهربابک الزامی است و در بقیه شهرستان‌های استان تا سقف ۵۰ درصد دورکاری به صورت اختیاری  وطبق نظر مدیران بوده و دستگاه‌های امدادی، انتظامی، امنیت، درمانی از این مصوبه مستثنی هستند.

وی تاکید کرد: اجرا نشدن برخی مصوبات موجب سردرگمی اصناف شده است که به استان ها اختیار داده شده تا خودشان شرایط را رصد کنند و ضرورت ها را با ستاد ملی کرونا هماهنگ نمایند.

بصیری بیان کرد: رسانه ها بویژه رسانه ملی محدودیت ها ی هفته آینده را اطلاع رسانی کنند تا افراد از آنها اطلاع داشته باشند.

براساس این گزارش تعداد فوتی های ثبت شده بر اثر ویروس کرونا در این استان۲۲نفر اعلام شده  است ./ ایرنا

کپی