اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

شب شعر طنز «در حلقه رندان» در فضای مجازی پخش می‌شود

شب شعر طنز «در حلقه رندان» در فضای مجازی پخش می‌شود

شاعران طنزپرداز کشور، یکشنبه ۲۵ آبان ماه، در یکصد و شصت و چهارمین محفل «در حلقه رندان» در فضای مجازی به شعرخوانی می‌پردازند.

شاعران طنزپرداز کشور، یکشنبه بیست و پنجم آبان ماه، در یکصد و شصت و چهارمین محفل «در حلقه رندان » به شعر خوانی می پردازند، این شب شعر طنز به صورت زنده از طریق سایت آپارات ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می شود.
شب شعر «در حلقه رندان»، محفل طنزی است که آخرین یکشنبه‌ هر ماه در حوزه هنری برگزار شده و شاعران طنز پرداز کشور، آخرین سروده‌های خود را در این محفل می خوانند اما چند ماهی است که به خاطر شیوع کرونا، این محفل ادبی که با حضور تماشاگران برگزار می شد، به روال همیشگی برگزار نمی شود و جای خود را به برنامه های شعر خوانی در فضای مجازی داده است.
در یکصدوشصت و چهارمین محفل در حلقه رندان که بیست و پنجم آبان، آخرین یکشنبه دومین ماه پاییز، پخش می شود، ناصر فیض، امید مهدی نژاد ،مصطفی مشایخی، سید اکبر میرجعفری، فرامرز ریحان صفت، اسماعیل امینی،  صابرقدیمی، محمد حسن صادقی، سیامک روشن، اکبرکتابدار، روح الله احمدی، حمید اسماعیلی و علیرضا یعقوبی به شعرخوانی و اجرای برنامه پرداخته و مهدی فرج اللهی به اجرای موسیقی طنز می پردازد.
«در حلقه رندان» که به همت مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و دفتر طنز حوزه هنری تولید می‌شود، از ساعت ۱۸ در www.aparat.com/soorehonar/live  ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می‌شود./ایرنا

کپی