اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

رمزگشایی از سرقت 110 میلیاردی درپایتخت

رمزگشایی از سرقت 110 میلیاردی درپایتخت

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف پرونده سرقت منزل و دستگیری 2 برادر سارق خبر داد و گفت: متهمان 110 میلیارد ریال ارز و دلار از منزل مال باخته سرقت کرده بودند.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال"  گفت: اوایل مهر ماه پرونده ای با موضوع سرقت منزل در حوالی اختیاریه به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که شاکی اظهار داشت، سارق یا سارقان مقادیر فراوانی طلا و ارز به ارزش حدود 110 میلیارد ریال از منزل وی سرقت کرده اند.
این مقام انتظامی افزود : در گام اول تحقیقات بلافاصله اکیپی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل برای بررسی میدانی به نشانی اعلامی اعزام شدند و مشخص شد که سارقان دو نفر بودند و با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به منزل شاکی مراجعه کرده اند.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی تصویری از چهره سارقان به دست آمد، گفت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه یکی از سارقان به نام سینا در محله خانی آباد شناسایی شد.
سرهنگ دستخال گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم دوم پرونده برادر سینا و این دو برادر با همکاری یکدیگر سرقت را انجام داده اند.
وی اضافه کرد : با هماهنگی های قضائی هر دو متهم در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند و بخش اعظم اموال مسروقه نیز در منزل متهمان کشف شد.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت : هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و با دستور قضائی اموال کشف شده به مال باخته مسترد شد.

کپی