اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

سارقان لوازم خودرو گرفتار شدند

سارقان لوازم خودرو گرفتار شدند

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری از دستگیری 4 سارق لوازم خودرو و کشف 25 قلم کالای سرقتی خبر داد.

سرهنگ "علیرضا ناصری نژاد"  گفت: با وقوع چند فقره سرقت مشابه در حوزه کلانتری 110 شهدا و ارجاع پرونده ها به کلانتری شهدا، احتمال سریالی بودن سرقت ها متصور شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی به دست آمد که سرقت های لوازم خودرو توسط 4 سارق با همکاری یکدیگر انجام شده است، افزود: در گام بعدی از پی جوئی انتظامی، چهره سارقان در تحقیقات میدانی شناسایی و هویت واقعی متهمان به دست امد.
وی ابراز داشت: مخفیگاه سارقان نیز شناسایی شد و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان اخذ شد.
این مقام پلیسی تصریح کرد: تیمی از ماموران کلانتری شهدا برای دستگیری متهمان اعزام و موفق شدند در یک عملیات منسجم و منظم هر 4 سارق را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی لوازم سرقتی از قبیل: 4 دستگاه ضبط، 7عدد پنل،‌آچارآلات، دریل برقی، 8 دستگاه موبایل هوشمند، پرینتر،‌ آیفون تصویری چادر مسافرتی، ظروف مسی کشف شد.
معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری افزود: متهمان که 30 الی 40 سال سن دارند به سرقت اموال کشف شده با همکاری یکدیگر اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

کپی