اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

نیروی زمینی آماده اجرای ماموریت‌های مختلف است

نیروی زمینی آماده اجرای ماموریت‌های مختلف است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی آماده اجرای ماموریت‌های مختلف است و توانمندی کارکنان خود را به گونه‌ای ارتقا داده که در هر لحظه توان اجرای عملیات در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف را دارند.

سرتیپ «کیومرث حیدری» روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح پروژه ۴۷ واحدی مسکن سازمانی مهر ولایت و مجموعه فرهنگی رفاهی شهید سلامت‌بخش در جمع خبرنگاران با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا بر ارتقای سطح معیشت و کرامت انسانی کارکنان، اظهار داشت: در حوزه معیشتی و امتثال اوامر فرماندهی معظم کل قوا ۲۸ طرح لبیک برای جامعه هدف تعریف کردیم که هر کدام از این طرح‌ها یک جامعه هدف خاص دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش مسکن سازمانی، مسکن شخصی، کمک به ازدواج کارکنان، کمک به بهبود بیماران را از جمله این طرح‌ها عنوان کرد و گفت: تلاش داریم تا در ابعاد مختلف معیشت کارکنان گام برداریم تا یک نیروی زمینی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

حیدری تصریح کرد: اکنون ما در بحث مسکن شخصی و سازمانی وارد عمل شده‌ایم و برای ساخت و تحویل ۲۳ هزار واحد مسکونی سازمانی برنامه‌ریزی کرده و در حال احداث  این واحدها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه با مسکن شخصی هم یک برنامه طولانی مدت را با حمایت بنیاد تعاون اجا پایه‌گذاری کردیم و در همین رابطه ۱۶ تعاونی موفق راه اندازه شده که مسئولیت ساخت منازل شخصی را عهده دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره ارتقای توان رزمی نیروی زمینی گفت: برابر بازدیدهایی که قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا، ستاد کل نیروهای مسلح و ستاد فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی از ما دارند، تلاش کردیم تا توان نیروها را تا حد قابل قبولی ارتقا دهیم.

حیدری خاطرنشان کرد: امروز ما هم در مرزهای غرب کشور، هم در مرزهای شرق و جنوب شرق کشور حضور داریم و با توجه به مشکلاتی که میان کشورهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان بوجود آمده، اخیرا در مرزهای شمال غرب کشور نیز مستقر شدیم که این نشان از توان و آمادگی رزمی نیروی زمینی است.

وی یادآور شد: امروز نیروی زمینی آماده اجرای ماموریت‌های مختلف است و کارکنان خود را به گونه‌ای ارتقا داده که در هر لحظه توان اجرای عملیات در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف را دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره آمادگی یگان‌های مختلف نزاجا گفت: امروز نیروی زمینی در حوزه پهپادی وضعیت مطلوبی دارد و می‌تواند پاسخگوی تهدیدات باشد و اعلام می‌کنیم که نیروی زمینی در بالاترین وضعیت آمادگی رزمی قرار دارد که می‌تواند طومار هر متجاوز نابخردی را به سرعت درهم بپیچد.

حیدری با بیان اینکه ما باید در مرزها حضور داشته باشیم، خاطرنشان کرد: حضور در مرز یعنی تولید امنیت و بالا بردن روحیه و آرامش خاطر مردم، چراکه خط قرمز ما امنیت کشور و مردم است./ایرنا

کپی