اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

پیام‌ تسلیت شخصیت‌ها به‌مناسبت درگذشت نماینده سابق ایلام

پیام‌ تسلیت شخصیت‌ها به‌مناسبت درگذشت نماینده سابق ایلام

در پی درگذشت نماینده سابق مردم استان در مجلس شورای اسلامی شخصیت های کشوری و استانی پیام های تسلیت جداگانه ای صادر کردند

جمعی از شخصیت‌های کشوری و استانی با صدور پیام‌های جداگانه درگذشت عمران علیمحمدی نماینده سابق ایلام  در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند.

دکتر علی لاریجانی، مشاور مقام معظم رهبری در پیامی درگذشت عمران علیمحمدی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت. متن این پیام بدین شرح است:

درگذشت جناب آقای عمران علیمحمدی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی موجب تالم و تاثر گردید. ایشان از یادگاران دفاع مقدس و از چهره‌های پرتلاش و خدوم در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی بودند. این جانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم شریف ایلام، دوستان، خانواده معزز و بازماندگان آن مرحوم، برای ایشان از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت می‌کنم.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده، ولی فقیه دراستان و امام جمعه ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، حجت الاسلام و المسلمین سعیدی گلپایگانی نماینده مردم استان درمجلس خبرگان رهبری، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین استان، مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و صدا وسیمای مرکز ایلام پیام‌های تسلیت جداگانه‌ای صادر کردند.

دراین پیام‌ها با اشاره به خدمات مرحوم دکتر حاج عمران علی محمدی در دوران دفاع مقدس و در دوران نمایندگی در مجلس شورای اسلامی آمده است: خبر درگذشت نماینده خدوم و اسبق مردم استان در مجلس شورای اسلامی رزمنده و جانباز سرافراز جناب آقای حاج عمران علی محمدی موجب تالم و تاثر فراوان شد .

دراین پیام‌ها در گذشت نماینده سابق مردم استان در مجلس شورای اسلامی به مردم شریف استان و خانواده معزز مرحوم حاج عمران علی محمدی تسلیت گفته شده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برا‌ی بازماندگان صبرو شکیبایی مسئلت شده است.

حاج عمران علیمحمدی نماینده سابق مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و از رزمندگان دفاع مقدس صبح امروز در اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت و به همرزمان شهیدش پیوست./صداوسیما

کپی