اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

حوادث رانندگی در جهرم 2 کشته و 3 داد

حوادث رانندگی در جهرم 2 کشته و 3 داد

مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جهرم از دو فوتی و سه مصدوم در حوادث رانندگی بامداد جمعه در جهرم خبر داد.

 محسن عشایری، پیش از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی تماس شهروندان در ساعت ۰:۰۵ بامداد امروز (جمعه) با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر انحراف یک دستگاه سواری پژو پارس و برخورد آن به بلوک‌های بلوار رهبری، اکیپ‌های عملیاتی این سازمان به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جهرم بیان کرد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل، ضمن ایمن‌سازی جاده و محل حادثه با انجام عملیات اختصاصی و با استفاده از تجهیزات ویژه افراد محبوس شده در خودرو را آزاد کردند و به پرسنل اورژانس تحویل دادند.

مسئول روابط عمومی اورژانس جهرم نیز گفت: در واژگونی پژو پارس در حیدر آباد روبروی کوچه ۲۹ در ساعت ۰۰:۰۵ دقیقه بامداد امروز، پرسنل اورژانس اقدام به احیای قلبی برای جوان ۲۵ ساله کردند اما متأسفانه بر اثر شدت جراحات فوت کرد.

رحمانیان ادامه داد: سه مصدوم این حادثه نیز ضمن اقدامات درمانی مناسب با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان پیمانیه منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی اورژانس جهرم افزود: در حادثه مرگبار دیگر، در پی واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت (به دلیل نامعلوم) در حدود ساعت ۳۰ دقیقه بامداد در جاده روستایی کرفت به شاغون، جوانی با حدود ۲۵ سال سن، فوت شد.

وی گفت: علت این حادثه در دست بررسی است./ مهر 

کپی