اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

بازیکن هندبال اشتادسازه: تکرار قهرمانی برای ما سخت است

بازیکن هندبال اشتادسازه: تکرار قهرمانی برای ما سخت است

بازیکن تیم اشتادسازه مشهد گفت: حضور تیم‌های خوب، بازیکنان جوان و عدم شناخت نسبت به برخی از تیم‌ها، قهرمانی لیگ برتر هندبال را برای ما سخت کرد.

هانیه لک روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امسال لیگ متفاوتی را به خاطر کرونا تجربه کردیم. هر چند مقداری شرایط سخت بود زیرا هم استرس کرونا و هم استرس بازی‌ها و نتایج آن را داشتیم.

وی درخصوص تیم‌های حاضر در لیگ برتر این فصل گفت: تیم‌های خوب با بازیکنان جوان در این فصل شرکت کردند و این امر کیفیت لیگ را افزایش داده و رقابت را بیشتر کرده است. همین موضوع کار را برای قهرمانی سخت کرد. زیرا پارسال قهرمان لیگ برتر شدیم و امسال باید با تلاش بیشتر از جایگاه خود دفاع کنیم.

بازیکن تیم اشتادسازه مشهد با اشاره به اینکه بازی برابر سپاهان سخت بود، تصریح کرد: سپاهان مدعی قهرمانی است و در این دیدار در دقایقی از بازی عقب بودیم اما تجربه‌های گذشته کمک کرد تا در آخرین لحظات این تیم را ببریم و امتیاز لازم را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه شناختی از تیم فیروزآباد و پرسپولیس نداشتیم، افزود: این تیم‌ها بازیکنان جوان و خوبی داشتند و به دلیل عدم شناخت در ابتدا، کار برای ما سخت شد اما تجربه به یاری ما آمد تا در مقابل این تیم‌ها نتیجه بگیریم.

لک درخصوص شیوه برگزاری این مسابقات خاطرنشان کرد: با توجه به کرونا بازی‌های به صورت متمرکز برگزار شد. میزبانی تهران و شرایط برپایی لیگ خیلی عالی بود زیرا همه پروتکل‌ها رعایت شد و بلافاصله بعد از بازی، سالن و رختکن را ضدعفونی می‌کردند.

وی درباره تعویق مسابقات لیگ برتر گفت: شرایط به دلیل کرونا خیلی سخت شده است و یک سری از تیم‌ها به دلیل ابتلای برخی از بازیکنان به کرونا تازه تمرینات خود را شروع کردند. به همین دلیل این مسابقات به تعویق افتاد.

ملی‌پوش هندبال زنان با اشاره به اینکه مشهد میزبان دور بعدی لیگ برتر است، یادآور شد: با توجه به اینکه در تیم اشتاسازه مشهد هستیم شرایط برای ما می‌تواند بهتر باشد. هر چند سلامت بازیکنان در این مسابقات اولویت دارد. امیدوارم مشهد بتواند مانند تهران با رعایت پروتکل بهداشتی سلامت بازیکنان را تضمین و میزبانی عالی داشته باشد.

کپی