اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

نیمار و رونالدو بزرگترین جابه‌جایی فوتبال را رقم می‌زنند

نیمار و رونالدو بزرگترین جابه‌جایی فوتبال را رقم می‌زنند

با اعلام رسانه ایتالیایی، تیم فوتبال یوونتوس قصد دارد فوق ستاره پرتغالی خود را با «نیمار» معاوضه کند. در صورت علنی شدن این مهم، بزرگترین جابه‌جایی فوتبال رقم خواهد خورد.

به گزارش سایت ایتالیایی توتو مرکاتو، شایعه جدایی «کریستیانو رونالدو» از یوونتوس در فصل آینده، واکنش‌های زیادی را در دنیای فوتبال در بر داشت. بعد از این خبر مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن نیز صحبت‌های دوپهلویی در مورد جذب رونالدو انجام داد.

قرارداد این ستاره پرتغالی در پایان سال ۲۰۲۲ به اتمام می‌رسد و یوونتوسی‌ها با وجود شرایط کرونا و رکود اقتصادی، تمدید قرارداد با رونالدو را غیرمنطقی می‌دانند. مسوولان بانوی پیر قصد دارند بخشی از سرمایه‌ای که برای رونالدو هزینه‌ کرده‌اند را با یک معاوضه برگردانند.

قرارداد ستاره برزیلی تیم فوتبال پارسن‌ژرمن نیز در سال ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد و از این رو سایت توتومرکاتو مدعی شد که همین دلیل خوبی برای معاوضه این دو ابر ستاره است.

به نظر می‌رسد که نه رونالدو و نه نیمار علاقه‌ای به حضور بیش از این در باشگاه خود را نداشته باشند و همین موضوع باعث شود تا این معاوضه وسوسه‌انگیز و جذاب انجام گیرد./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

دو تیم عربستانی به دنبال جذب کریستیانو رونالدو!

کپی