اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

اعتراف به 35 فقره سرقت خشن در اصفهان

اعتراف به 35 فقره سرقت خشن در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند 5 نفره سارقان گوشی تلفن همراه شهروندان در عملیات ضربتی کارآگاهان این پلیس و اعتراف آنها به 35 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ" حسین تُرکیان"  اظهار داشت: در پی وصول گزارشی مبنی بر اینکه تعدادی افراد شرور در ساعات پایانی شب با استفاده از سلاح سرد اقدام به ضرب و جرح عابران پیاده کرده و گوشی تلفن همراه و وجوه نقد آنان را به سرقت می برند، موضوع به صورت ویژه در قرارگاه های اصلی و فرعی مبارزه با سرقت فرماندهی انتظامی استان اصفهان مطرح و دستگیری این افراد در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این خصوص  تیم های ضربت به صورت آشکار و پنهان به گشت زنی در سطح شهر پرداخته  و  با بهره گیری از تمام ظرفیت عملیاتی پلیس آگاهی و سایر رده های انتظامی و همچنین پایش تصویری محل های وقوع سرقت و یک سری اقدامات هوشمند سرانجام اعضای یک باند 5 نفره سارقان سابقه دار که در این سرقت ها دست داشتند مورد شناسایی قرار گرفت .

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه سارقان، غیر بومی و محل سکونت آنها در یکی از مناطق حاشیه ای شهر اصفهان بود گفت: در این خصوص اقدامات علمی و تخصصی انجام گرفته و پس از شناسایی مخفیگاه، ماموران طی یک عملیات ضربتی آنها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 15 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و 4 دستگاه خودروی سواری پژو405 و انواع سلاح های سرد شامل قمه و قداره که از آنها در انجام سرقت های خود استفاده می کردند نیز توقیف شد.

سرهنگ ترکیان خاطر نشان کرد: سارقان دستگیر شده دربررسی ها  و تحقیقات انجام شده  به 35 فقره سرقت گوشی تلفن همراه و وجوه نقد از عابران پیاده در شهرستان اصفهان اعتراف کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.#پلیس 

کپی