اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

اعتراف به 25 فقره سرقت از مغازه های ابزار فروشی

اعتراف به 25 فقره سرقت از مغازه های ابزار فروشی

رئیس کلانتری 112 ابوسعید از دستگیری مرد میانسالی با 25 فقره سرقت ابزار آلات از معازه های ابزار فروشی خبرداد و گفت: متهم علت سرقت را علاقه به ابزار آلات بیان کرد.

سرهنگ "چنگیز ایدون"  گفت: با وقوع چند فقره سرقت از مغازه های ابزار فروشی، تیمی از ماموران کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی اظهارات شاکیان مشخص شد که سارق مرد میانسالی است که با حضور در مغازه های ابزار فروشی از غفلت مالک مغازه سوءاستفاده و دست به سرقت زده است.
وی ابراز داشت: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه پانزدهم آبان مالک مغازه ای به مرکز فوریت های پلیسی تماس و از سرقت رفتن یک دستگاه دریل از داخل مغازه اش اعلام شکایت کرد و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ابوسعید برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی بیان داشت: با حضور ماموران در محل ، شاکی اظهار داشت، مرد میانسالی که  چهره ای موجه و کت و شلوار بر تن داشت به مغازه ام مراجعه و درخواست ابزاری کرد و برای تهیه ابزار به انتهای مغازه رفتم و ابزار درخواستی را به وی تحویل دادم. پس از خروج این مرد به دستگاه دریلی که نزدیک پیشخوان بود نیاز پیداکردم و با مراجعه به آن در محل متوجه سرقت آن شدم که با بررسی دوربین مغازه متوجه شدم همان مرد میانسال دریل را سرقت کرده است.
کلانتر محله ابوسعید توضیح داد: شناسایی چهره متهم در دستور کار ماموران تجسس کلانتری قرار گرفت و تیم تجسس کلانتری موفق شدند در رصد های اطلاعاتی هویت متهم و مخفیگاه وی را شناسایی کنند.
وی با اشاره به اینکه با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران کلانتری به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری متهم مقادیر فراوانی ابزار آلات سرقتی از مخفیگاهش کشف کردند، گفت: با انتقال متهم به کلانتری و توقیف اموال سرقتی، وی در کلانتری به 25 فقره سرقت ابزارآلات اعتراف و اظهار داشت، علاقه به ابزارآلات موجب شده که دست به سرقت بزند.
رئیس کلانتری ابوسعید گفت: تا کنون تعدادی از مال باختگان سارق پرونده شان را شناسایی و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

کپی