اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

عبدالمجید ارفعی هنوز در آی سی یو بستری است

عبدالمجید ارفعی هنوز در آی سی یو بستری است

پزشک عبدالمجید ارفعی در بیمارستان مسیح دانشوری، از ادامه درمان این متخصص زبان‌های باستانی در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان خبر داد.

 عبدالمجید ارفعی که حدود یک ماه قبل به ویروس کرونا مبتلا شد به دلیل بدتر شدن حالش و افت اکسیژن خون، از دوم آبان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان مسیح دانشوری تهران بستری است. در طول چند هفته گذشته حال او رو به بهبودی رفته و تا کنون روند درمان مثبت بوده است.

بهروز فرزانگان - پزشک معالج عبدالمجید ارفعی - اکنون درباره آخرین وضعیت حال این متخصص زبان‌های باستانی می‌گوید: با توجه به وضعیت بالینی پروفسور ارفعی، خوشبختانه روند بهبود را طی می‌کند و وضعیتش نسبت به روزِ بستری بسیار بهتر است.

او با بیان این که با این وجود هنوز وضعیتِ ارفعی آن‌قدر باثبات نیست که بتوانیم وی را از آی سی یو ترخیص کنیم، ادامه می‌دهد: آقای ارفعی همچنان نیازمند مراقبت‌های  ویژه و ادامه درمان در این بخش است.

عبدالمجید ارفعی هفته گذشته در پیامی صوتی از مردم برای جویا شدن احوالش و کادر درمان به خاطر تلاش‌هایی که برای بهتر شدن حالش انجام داده‌اند، تشکر و برای همه مردم کشور آرزوی سلامتی کرد./ایسنا

کپی