اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

اسلامی: به خاطر کرونای بازیکنان با ۴ نفر تمرین می‌کردیم!

اسلامی: به خاطر کرونای بازیکنان با ۴ نفر تمرین می‌کردیم!

سرمربی تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین گفت: امروز بازی مهمی را بردیم، اما به دلیل مبتلا شدن بازیکنان خود به‌کرونا تمرینات را با ۴ نفر پیگیری می‌کردیم.

محمدرضا اسلامی سرمربی این فصل تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین، پس از پیروزی سخت شاگردانش‌ مقابل آویژه صنعت گفت: همانطور که می‌دانید تیم ما تا هفته گذشته شرایط بسیار سختی بخاطر شمار زیاد بازیکنان‌ مبتلا به کرونا داشتیم که ‌کار را برای انجام دادن تمرینات گروهی و تیمی دشوار می‌کرد. خوشبختانه با همه این موضوعات امروز خوب بودیم و یک بازی مهم را برنده شدیم.

او افزود: متاسفانه ۸ بازیکن ما کرونا گرفته بودند و سه هفته را به دلیل پشت سر گذاشتن دوران قرنطینه با تیم تمرین ‌نکردند، ما تمرینات را با سه یا نهایتا چهار بازیکن برگزار می‌کردیم. طی یکی ‌دو هفته گذشته بود که توانستیم با همه نفرات کار کنیم ‌و هماهنگی خوبی هم به دست آوردیم که رفته رفته بهتر خواهد شد.

سرمربی این فصل تیم شورا و شهرداری قزوین با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش توضیح داد: خسته نباشید به هر دو تیم و خصوصا شاگردان خودم‌ می‌گویم که در بازی امروز از جان خود مایه گذاشتند و این پیروزی حاصل تلاش آن‌ها است. امیدوارم در بازی‌های پیش رو نیز با هماهنگ شدن بازیکنان خارجی‌ خود عملکرد بهتری را به نمایش بگذاریم./ ایسنا

کپی