اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ: انتخابات هنوز به پایان نرسیده است

بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ: انتخابات هنوز به پایان نرسیده است

بعد از پیشی گرفتن «جو بایدن» از «دونالد ترامپ» در ایالت پنسیلوانیا، ستاد رئیس‌جمهور آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد «انتخابات هنوز تمام نشده است.»

این بیانیه می‌افزاید پیش‌بینی «اشتباه» پیروزی جو بایدن بر اساس نتایج در چهار ایالتی است که هنوز شمارش آرا در آن‌ها تمام نشده است.

ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه اعلام کرد در ایالت جورجیا بازشماری انجام خواهد شد و آن زمان ترامپ برنده این ایالت خواهد بود.

بنابر اعلام ستاد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا قصد ندارد شکست را در پنسیلوانیا بپذیرد و قصد دارد در آنجا هم خواستار بازشماری آرا شود.

ستاد ترامپ مدعی شد: در پنسلوانیا بی‌نظمی‌هایی زیادی وجود داشته که از جمله آن اجازه ندادن به ناظران قانونی داوطلب ما از سوی مقامات انتخاباتی برای دسترسی به پایگاه‌های شمارش آرا بوده است.

ستاد ترامپ همچنین ادعا کرد در نوادا، هزاران رای به طور غیرقانونی داده شده است.

تیم انتخاباتی ترامپ افزود: علیرغم پیش‌بینی غیرمسئولانه و اشتباه فاکس نیوز و آسوشیتد پرس، رئیس‌جمهور امشب در مسیر پیروزی در آریزونا قرار دارد.

در پایان این بیانیه آمده است: بایدن روی این ایالت‌ها برای ادعای جعلی خود بر کاخ سفید حساب کرده، اما به محض پایان انتخابات، رئیس‌جمهور ترامپ بار دیگر انتخاب خواهد شد./ فارس
 

بایدن در آستانه پیروزی نهایی

جمهوری‌خواه سنا: همه آرای قانونی باید شمرده شود

سی ان ان: ترامپ قصد پذیرش شکست در انتخابات را ندارد

 

 

 

 

 

کپی