اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

واکنش مربی پرسپولیس به رفتن برخی بازیکنان از این باشگاه

واکنش مربی پرسپولیس به رفتن برخی بازیکنان از این باشگاه

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است یک‌سری از بازیکنان‌مان را از دست دادیم ولی هیچ وقت کادرفنی پرسپولیس دنبال این بهانه نبوده است. ما یک تیم هستیم و این تیم است که کار را پیش‌ می‌برد،‌ نه یک بازیکن.

حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس و دستیار یحیی گل محمدی، در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در هفته اول رقابت های لیگ برتر حضور پیدا کرد.

مطهری در خصوص این که پرسپولیس در چهار دوره اخیر قهرمان لیگ شده گفت: ما نباید به قهرمانی در چهار فصل قبل بسنده کنیم و باید از صفر شروع کنیم و خودمان را آماده کردیم تا استارت فوق‌العاده‌ای بزنیم. سایپا هم تیم جوان و خوبی است. من دو سال در آن تیم مربی بودم و شرایط آن باشگاه را می‌شناسم. سایپا مربی خوبی دارد، صادقی از مربیان پاک فوتبال است و تیم جوان و با انگیزه‌ای دارد. ما باید کنترل بازی را در دست داشته باشیم و از راه‌های که کار کردیم به سایپا ضربه بزنیم.

مطهری ادامه داد: ما همیشه برای برد بازی خواهیم کرد. بچه‌ها باید بدانند، ما باید ببریم، ببریم و فقط ببریم. درست است یک‌سری از بازیکنان‌مان را از دست دادیم ولی هیچ وقت کادرفنی پرسپولیس دنبال این بهانه نبوده است. ما یک تیم هستیم و این تیم است که کار را پیش‌ می‌برد،‌ نه یک بازیکن. هر چند تمام بچه‌های ما ارزشمند هستند. من لیگ را مانند یک دوی صد متر می‌بینم. مهم استارت اولیه است، در دوی 100 متر کسی که استارت اولیه را خوب بزند می‌تواند برنده باشد. در لیگ هم همین است و ما فردا این استارت را خواهیم زد.

مربی تیم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که در صورت ادامه محرومیت عیسی آل‌کثیر آیا این احتمال وجود دارد که پرسپولیس یک مهاجم جدید جذب کند و نام آل‌کثیر از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شود؟ گفت: ما هفت سهمیه خودمان را جذب کردیم و اگر بخواهیم فعالیتی در نقل و انتقالات داشته باشیم باید به دنبال بازیکن جوان باشیم. ما باید شرایط آل‌کثیر را هم در نظر بگیریم. به نظرم عیسی ناجوانمردانه محروم شد. امروز دفاعیه او بود و امیدوارم بخشیده شود. او بازیکن توانمندی است و دوست داریم از توانایی این بازیکن استفاده کنیم. به موضوع کنار گذاشتن نام آل‌کثیر از لیست هم فکر کرده‌ایم، اما ما نگاه‌مان مثبت است و امیدوارم بخشیده شود ولی اگر خدای نکرده آل‌کثیر بخشیده نشد، می‌توانیم به این موضوع هم فکر کنیم.

/خبرآنلاین 

کپی