اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

هشدار توئیتر به نامزدهای انتخاباتی آمریکا درباره اعلام پیروزی زودهنگام

هشدار توئیتر به نامزدهای انتخاباتی آمریکا درباره اعلام پیروزی زودهنگام

توئیتر روز دوشنبه به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ستادهای تبلیغاتی آنها درباره اعلام پیروزی زودهنگام هشدار داد.

 

به نقل از رویترز، توئیتر اعلام کرد که به پیام‌هایی که تا پیش از اعلام رسمی نتایج، مدعی پیروزی نامزدها شوند، برچسب هشدار می‌زند.

توئیتر افزود که مقام‌های ایالتی انتخابات و رسانه‌های بزرگ همچون ای.بی.سی نیوز، آسوشیتدپرس، سی.ان.ان و فاکس نیوز را منابع رسمی اعلام نتایج انتخابات می‌داند و به آنها برچسب نخواهد زد.

تارنمای آکسیوس بامداد دوشنبه فاش کرد که دونالد ترامپ قصد دارد در شب (پایان) انتخابات ریاست جمهوری پیروزی زودهنگام اعلام کند.

آکسیوس نوشت: رییس جمهوری آمریکا به افراد نزدیک و مورد اعتماد خود گفته که اگر شمارش اولیه آرا بیانگر حمایت رای دهندگان از وی باشد، او در همان شب انتخابات، پیروزی زودهنگام خود را اعلام خواهد کرد زیرا می‌داند که در صورت شمارش صندوق های شمرده نشده احتمال باخت او زیاد است.

یک روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا همچنان شاهد رقابت سختی میان نامزدهای جمهوریخواه و دموکرات در ایالت‌های چرخشی است.

پنسیلوانیا، آریزونا، فلوریدا، جورجیا، آیووا، کارولینای شمالی، اوهایو و تگزاس از جمله ایالت‌های کلیدی هستند که تاثیر زیادی در تعیین رئیس جمهوری بعدی آمریکا دارند./ ایرنا

کپی