اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

قتل بیرحمانه مادرشوهر توسط عروسش

قتل بیرحمانه مادرشوهر توسط عروسش

مادرشوهر هندی که گمان می‌کرد عروسش به او خیانت کرده است و دارد زندگی خانوادگی او را از بین می‌برد به شدت با وی درگیر شد و عروس با زدن ضربه‌ای به سر مادر شوهر او را می‌کشد.

دختر جوان ۲۹ ساله در شهر «جوتا» در ولایت گجرات هند مادر شوهر خود را با بی‌رحمی تمام کشت.

این دختر با وسیله‌ای آهنین به فرق سر مادرشوهر خود کوبید و پس از اینکه مطمئن شد مرده است برای رهایی از جنازه او سعی داشت او را بسوزاند.

مادرشوهر هندی که گمان می‌کرد عروسش به او خیانت کرده است و دارد زندگی خانوادگی او را از بین می‌برد به شدت با وی درگیر شد و عروس با زدن ضربه‌ای به سر مادر شوهر او را می‌کشد و برای از بین بردن آثار جنایتی که کرده است سعی داشته جسد مقتول را بسوزاند که همسرش از راه می‌رسد و مانع او می‌شود.

پدرشوهر که شاهد آغاز دعوای شدید میان مادر شوهر ۵۲ ساله و عروس باردارش بوده با پسرش تماس می‌گیرد تا او خود را به خانه برساند و به این دعوا خاتمه دهد.

وقتی پسر به خانه می‌رسد همسرش به او می‌گوید که در اتاق زندانی شده است و وقتی از پنجره وارد اتاق می‌شود می‌بیند که بدن نیمه سوخته و غرق در خون مادرش کف اتاق است. پلیس هند این عروس قاتل را دستگیر و روانه زندان می‌کند تا پس از اتمام دوره بارداری حکم او صادر و اجرا شود.

/باشگاه خبرنگار جوان 

کپی