اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

پیام زکی پور برای هواداران استقلال/ در استقلال تحت فشار بودم

پیام زکی پور برای هواداران استقلال/ در استقلال تحت فشار بودم

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقال گفت: من حرف‌های زیادی دارم اما بهتر است که گفته نشود چون ما از مکتب علیرضا منصوریان می‌آییم و زمان او به استقلال آمدیم و همیشه اخلاق در اولویت بوده است.

میلاد زکی‌پور بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال پس از فسخ قراردادش با استقلال و جدایی از این تیم گفت: دلم برای این تیم و هوادرانش تنگ می‌شود. من با آقای فکری صحبت کردم و گفتم بهتر است که جدا شوم و تجربه‌های دیگری کسب کنم.

او ادامه داد: همه کسانی که از تیم می‌خواهند بروند، صحبت‌های زیادی می‌کنند. من هم حرف‌های زیادی دارم اما بهتر است که گفته نشود چون ما از مکتب علیرضا منصوریان می‌آییم و زمان او به استقلال آمدیم و همیشه اخلاق در اولویت بوده است و با این وجود بهتر است چیزی نگوییم. بابت این همه فشارها ناراحت هستم. اگر این‌ها نبود، من می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم.

زکی‌پور با اعلام این خبر که می‌خواهد به جمع شاگردان امیرقلعه‌نویی در گل‌گهر سیرجان بپیوندد گفت: قراردادم برای گل‌گهر سیرجان فسخ شده است و غیر از این تیم، جای دیگری نمی‌توانم بروم. خودم هم دوست دارم تحت هدایت امیر قلعه‌نویی قرار بگیرم و از ایشان چیزهای زیادی یاد بگیرم و امیدوارم بتوانم در آنجا توانایی خود را نشان دهم.

او در پایان گفت: از هواداران استقلال تشکر می‌کنند که من را تحمل و حمایت کردند و امیدوارم که باز هم همدیگر را ببینیم.

/ایسنا

کپی