اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

خطر ورشکستگی در کمین بارسلونا؛ کاهش ۳۰درصدی دستمزد مسی و دوستان الزامی است

خطر ورشکستگی در کمین بارسلونا؛ کاهش ۳۰درصدی دستمزد مسی و دوستان الزامی است

براساس گزارش رادیو راک وان، نمایندگان باشگاه بارسلونا و وکلای بازیکنان این باشگاه پس از ملاقات با یکدیگر به این نتیجه رسیده‌اند که این باشگاه تا روز پنجشنبه هفته جاری نیاز به کاهش ۱۹۰ میلیون یورویی دستمزد بازیکنان این تیم دارد.

بارسا در تقابل با زمان است؛ آنها باید تا پنجم نوامبر (پنجشنبه) دستمزد بازیکنان را تا ۳۰درصد کاهش دهند در غیر اینصورت در ژانویه ۲۰۲۱ در معرض ورشکستگی قرار خواهند گرفت.

یکی از نگران کننده‌ترین شرایط در خصوص «لئو مسی» است زیرا اگر او تصمیم بگیرد که قرارداد خود را تمدید نکند، باشگاه باید مبلغی را به عنوان پاداش پایان قرارداد به وی پرداخت کند.

«کارلس توسکتس» رییس کمیته اجرایی بارسا که پس از تصمیم «جوزپ ماریا بارتومئو» و هیات مدیره وی مبنی بر استعفا، مسوولیت اداره باشگاه را برعهده گرفته است، در خصوص شدت بحرانی بودن شرایط اقتصادی باشگاه در هفته گذشته توضیحاتی ارائه کرد و گفت: عمده نگرانی منابع مالی باشگاه است. پاندمی کرونا بارسلونا را به شکلی خاص تحت تاثیر قرار داده است. بارسا به گردشگری وابسته بوده و حالا تمام این منابع از دست رفته است. شرایط چندان رضایت بخش نیست./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

مارادونا: می‌دانستم ماجرای مسی با بارسا بد تمام می شود

کپی