اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

تصادف مرگبارسواری زانتیا با پله‌های پل عابر پیاده

تصادف مرگبارسواری زانتیا با پله‌های پل عابر پیاده

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد یک دستگاه سواری زانتیا با پله های پل عابر پیاده و فوت راننده زانتیا در این حادثه خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،‌ احسان مومنی در مورد حادثه  برخورد یک دستگاه سواری زانتیا با پله های پل عابر گفت: ساعت ۰۴:۳۰ صبح امروز وقوع یک فقره تصادف سواری زانتیا در مسیر شمال به جنوب جنت آباد رمپ همت غرب به مرکز فوریت های پلیسی، اعلام و تیمی از کارشناسان پلیس راهور به همراه عوامل امدادی به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی بیان داشت: گزارش اولیه حاکی از این بود که راننده خودروی سواری زانتیا با پایه های پل عابر برخورد و خودرو متوقف شده است.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب با اشاره به اینکه متاسفانه بر اثر شدت ضربه وارده راننده خودروی زانتیا در محل تصادف فوت کرده بود، عنوان کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد علت حادثه، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه بوده است.

وی توضیح داد: راننده زانتیا که با سرعت زیاد در این محور در حال حرکت بوده ، نتوانسته خودروی خود را کنترل کند و از مسیر خارج شده و به شدت با جدول و سپس با پایه های پل عابر پیاده برخورد کرده است.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از رانندگان خواست: در حین رانندگی تمام حواس خود را فقط به رانندگی معطوف دارند و از عجله و شتاب خودداری کنند.

کپی