اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

راه‌اندازی دوباره نقاهتگاه با حادتر شدن کووید19در شاهرود

راه‌اندازی دوباره نقاهتگاه با حادتر شدن کووید19در شاهرود

فرمانده ناحیه مقاومت شاهرود با اشاره به روند افزایشی شیوع کروناویروس در شهرستان شاهرود و بحرانی‌ترشدن وضعیت این بیماری در شرق استان سمنان از راه‌اندازی مجدد نقاهتگاه این شهر خبر داد.

سرهنگ محمد خوش‌قدم در جمع خبرنگاران با اشاره به قرار گرفتن شاهرود به عنوان یکی از 43 شهرستان بحرانی کشور از نظر شیوع کووید19 اظهار کرد: نقاهتگاه شاهرود به دنبال تشدید بیماری و قرار گرفتن شاهرود در وضعیت بحرانی با تاکید مسوولان حوزه سلامت، ستاد مقابله با کرونا و امام جمعه، فرماندار و ...مجددا راه‌اندازی شد.

وی با تقدیر از همکاری‌های بسیج پزشکی شهرستان افزود: این نقاهتگاه با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان و با مدیریت بسیج جامعه پزشکی و حضور بسیجیان جهادگر کار خود را آغاز کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت شاهرود با بیان اینکه متاسفانه وضعیت بحرانی کرونا همچنان در جمعیت تحت پوشش علوم پزشکی شاهرود وجود دارد اضافه کرد: بسیج ناحیه مقاومت شاهرود با ایجاد دوباره نقاهتگاه شاهرود آماده افزایش همکاری‌های خود با مسوولان علوم پزشکی شاهرود است.

فرمانده سپاه شاهرود در ادامه ،خواستار کمک همه مسوولان و مردم به کادر درمان علوم پزشکی شاهرود با هدف مبارزه موثرتر با این ویروس و بیماری عالمگیر شد.

سرهنگ خوش‌قدم ضمن دعوت مردم کشور و خصوصا شرق استان به همکاری با پرسنل حوزه سلامت خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از اجتماعات و دورهمی‌ها به کنترل این بیماری کمک کنند.

در حال حاضر، شهرستان شاهرود یکی از ۴۳ شهرستان بحرانی کشور از نظر شیوع کووید۱۹ است./ ایسنا

کپی