اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

قلم هوشمندی که حروف ۶۶ زبان را تشخیص می دهد

قلم هوشمندی که حروف ۶۶ زبان را تشخیص می دهد

یادداشت برداشتن و مطلب نویسی از جمله نیازهای ضروری بسیاری از مشاغل است و یک قلم هوشمند برای نگارش بر روی کاغذ یا نمایشگرهای دیجیتال این نیاز را برطرف می‌کند.

برخی افراد دوست دارند برای یادداشت برداشتن از کاغذ استفاده کنند و برخی دیگر استفاده از نمایشگرهای گوشی و تبلت را ترجیح می‌دهند. یک قلم هوشمند جدید به نام سینک پن ۲ نوشتن مطالب بر روی کاغذ و نمایشگرها را به طور همزمان ممکن می‌کند.

قلم یادشده دارای یک حسگر ردگیری حرکت است که می‌تواند هر متنی را به متن دیجیتال مبدل کند. البته برای سهولت تبدیل متون یک نمایشگر ال سی دی ۱۰ اینچی نیز به همراه قلم مذکور عرضه می‌شود و کاربران می‌توانند به راحتی بدون نیاز به حمل کاغذ وظایف محوله را انجام دهند.

کاربران می‌توانند به راحتی فایل‌های دیجیتال خود را سازماندهی کرده، به اشتراک بگذارند و تغییر دهند. نگارش به رنگ‌های مختلف، گروه بندی یادداشت‌ها و یافتن سریع محتوای مورد نظر از جمله مزایای استفاده از این قلم و نمایشگر آن است.

قلم یادشده قادر به ضبط فایل‌های صوتی نیز هست و حروف الفبای ۶۶ زبان را تشخیص داده و آنها را به فرمت های مختلف از ورد تا پی دی اف گرفته و حتی فایل‌های تصویری جی پگ مبدل می‌کند. قیمت این قلم ۱۵۰ دلار است./مهر

کپی