اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

اطلاعیه توکیو برای بازپرداخت هزینه بلیت‌های خریداری شده المپیک

اطلاعیه توکیو برای بازپرداخت هزینه بلیت‌های خریداری شده المپیک

کمیته برگزاری بازی‌های توکیو درباره بازپرداخت هزینه‌های بلیت‌های خریداری شده المپیک و پارالمپیک بیانیه‌ای صادر کرد.

هیدنوری سوزوکی مدیر بازاریابی توکیو 2020 در این باره گفت: بلیت‌هایی که قبلا خریداری شده برای بازی‌های المپیک در تاریخ جدید قابل استفاده است. برای کسانی که قادر نیستند تا در بازی‌ها حضور داشته باشند، هزینه‌ها پرداخت می‌شود.
بازی‌های المپیک توکیو که به دلیل ویروس کرونا به تعویق افتاده، اوایل مردادماه سال آینده برگزار خواهد شد.

کمیته برگزاری بازی‌های توکیو از 6.8 میلیون بلیت قابل دسترس، 4.48 میلیون بلیت برای المپیک به فروش رساند. برای پارالمپیک هم 970 هزار بلیت به فروش رسید.

بازپرداخت هزینه‌های بلیت‌های خریداری شده در خارج از ژاپن با دستورالعمل‌های تعیین‌شده توسط فروشگاه‌های مجاز صورت می‌گیرد.

سوزوکی در ادامه صحبت‌هایش به خبرنگاران عنوان کرد: به طور کلی با توجه به شرایط کشورهای مختلف، این بازپرداخت‌ها صورت می‌گیرد.

دارندگان بلیت در ژاپن می‌توانند از 10 تا 30 نوامبر (20 آبان تا 10 آذر) برای المپیک و روزهای اول تا 21 دسامبر (11 آذر تا اول دی) برای پارالمپیک اقدام کنند. پرداخت هزینه‌های نیز از اواخر دسامبر برای المپیک و اواسط ژانویه برای پارالمپیک صورت می‌گیرد.

افرادی که بلیت را به صورت نقدی خریداری کرده‌اند باید حساب خود را با نام‌شان به بنگاه‌های اقتصادی ارائه کنند.

سوزوکی اعلام کرد که وب سایت رسمی درخواست بازپرداخت بلیت در خارج از کشور کار نخواهد کرد. فروش بلیت در خارج از ژاپن 10 تا 20 درصد فروش را تشکیل داده است. با اطلاعیه روز جمعه هنوز این ابهام برای تماشاگران رفع نشده که آنها می‌توانند در بازی‌ها حضور داشته باشند یا خیر./ فارس

کپی