اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

شرور مسلح درتله پلیس پارسیان

شرور مسلح درتله پلیس پارسیان

جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک شرورمسلح در شهرستان پارسیان خبر داد.

 مهرداد مشوق گفت: در پی دریافت یک فقره گزارش مردمی مبنی بر وقوع یک مورد تیر اندازی با سلاح غیر مجاز در یکی از خیابان‌های شهرستان پارسیان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی، اطلاعات و یگان امداد این شهرستان با تشکیل تیمی جهت بررسی موضوع به محل اعزام و مشاهده کردند فردی به هویت محمد د با یک قبضه سلاح جنگی کلت کمری به علت اختلافات مالی به درب مغازه بردارش مراجعه و اقدام به شلیک یک تیر به سمت مغازه وی کرده است که با توجه به حساسیت موضوع و بیم تکرار مساله با اشرافیت اطلاعاتی سریعا محل اختفاء متهم شناسایی و با هماهنگی قضایی با محاصره محل اختفا ء نسبت به دستگیری متهم اقدام شد.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت : ماموران متهم را در مخفیگاهش دعوت به آرامش کرده که بدون توجه به تذکرات پلیس اقدام به تیراندازی به سمت مامورین نموده و با تهدید ماموران و شلیک تیر قصد فرار از محاصره داشته که در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی متهم دستگیر و در بازرسی از منزل و مخفیگاه وی یک قبضه کلت کمری به همراه 7 تیر جنگی و 3 عدد پوکه و یک تیغه خشاب کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بیان داشت: شرور مسلح دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی واز آن طریق روانه زندان شد./فارس

کپی