اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

کشف ماسک قاچاق در کرمانشاه

کشف ماسک قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی کرمانشاه، از کشف 17 هزار عدد ماسک قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پلیس کوزران نیز در عملیاتی موفق به کشف ۶۰۰ میلیون ریال لوازم برقی قاچاق و توقیف یک دستگاه خودروی پژو پارس شدند.

سرهنگ حسین براری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: ماموران کلانتری ترمینال شهید کاویانی حین بازرسی از انبارهای تعاونی های ترمینال به ۲ بسته مشکوک شدند.

وی افزود: در جریان بررسی این بسته ها ماموران ۱۷ هزار عدد ماسک قاچاق کشف و در این راستا ۲ نفر دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه از کشف ۶۰۰ میلیون ریال لوازم برقی قاچاق خبر داد و گفت: ماموران پلیس کوزران نیز در عملیاتی موفق به کشف ۶۰۰ میلیون ریال لوازم برقی قاچاق و توقیف یک دستگاه خودروی پژو پارس شدند.

وی افزود: در این عملیات انواع لوازم برقی و آشپزخانه مانند اتو، کباب پز، سرخ کن، سشوار، اتو و... توسط پلیس کشف شد که در این راستا هم ۲ نفر دستگیر به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم معرفی شدند.

براری همچنین از دستگیری هشت نفر از عوامل ۲ نزاع دسته جمعی با حضور به موقع ماموران پلیس خبر داد و اضافه کرد: در مورد نخست پس از اعلام یک مورد درگیری دسته جمعی در شهرک فدک فاز یک، ماموران کلانتری سجادیه در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه ادامه داد: با حضور به موقع ماموران، پنج نفر از عوامل نزاع که به خاطر اختلافات ملکی باهم درگیر و یک نفر را هم زخمی کرده بودند را دستگیر کردند.

وی همچنین با اشاره به وقوع نزاع دسته جمعی در شهرک الهیه، گفت: در این نزاع هم با حضور به موقع کلانتری الهیه سه نفر دستگیر شدند.

براری در پایان، خاطرنشان کرد: هر هشت عامل اصلی در نزاع‌های ایجاد شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند./فارس

کپی