اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

دستگیری سارقان ۲۴میلیارد تومانی طلا در مشهد

دستگیری سارقان ۲۴میلیارد تومانی طلا در مشهد

متهمان پرونده سرقت ۲۴میلیارد تومان طلا از یک خانه مسکونی در مشهد دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در پی گزارش سرقت مقادیر دستگیری سارقان ۲۴ میلیارد تومانی طلا در مشهدزیادی طلا و ارز خارجی از یک خانه مسکونی در محدوده خیابان کوهسنگی مشهد به فوریت‌های پلیسی۱۱۰، دستورات لازم برای بررسی پرونده صادر و کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی به صورت ویژه وارد عمل شدند.

سردار ابراهیم قربان‌زاده افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با ردزنی‌های دقیق، متهم موردنظر را در یکی از روستاهای حاشیه شهر مشهد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در بازجویی‌های ابتدایی صراحتاً به بزه انتسابی با همکاری دوستانش اعتراف کرد و دستگیری سایر متهمان در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: طی بررسی‌های تخصصی به عمل آمده مشخص شد همدستان او پس از سرقت به شمال کشور متواری شدند و ماموران انتظامی با اقدام‌های اطلاعاتی ۳متهم دیگر را حوالی میامی در حال بازگشت به مشهد دستگیر کردند.

سردار قربان‌زاده ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های به عمل آمده ضمن اعتراف به سرقت، ۲همدست دیگر خود را نیز معرفی و پس از دستگیری این ۲متهم، در بازرسی از مخفیگاه آنان ۷کیلو و ۳۰۰گرم شمش طلا، ۱۵هزار دلار و یورو، یک دستگاه لپ‌تاپ، تعداد ۱۰دستگاه گوشی تلفن همراه و تعدادی گردنبند طلا به ارزش ۲۴میلیارد تومان کشف شد.

وی بیان کرد: متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند./صداو سیما

کپی